W dniach 22 i 23 czerwca w Warszawie odbędzie się XV Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Geodezyjnej Izby Gospodarczej.
Głównym zagadnieniem poruszanym podczas spotkania będzie prezentacja założeń do nowego prawa geodezyjnego. Zostaną również przedstawione sprawozdania z działalności Izby.
Więcej informacji o spotkaniu oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej GIG.