Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-12| GIS, Mapy, Imprezy

Podlaskie Forum GIS już w czerwcu

Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Białymstoku zapraszają do udziału XIII Podlaskim Forum GIS pod hasłem „Rok mapy – zderzenie tradycji z przyszłością” (Supraśl, 23-25 czerwca).


Podlaskie Forum GIS już w czerwcu <br />
Uczestnicy ubiegłorocznej edycji
Uczestnicy ubiegłorocznej edycji
Tematyka, która będzie poruszana podczas tegorocznej edycji to:
1. Tradycja i historia mapy a systemy informacji przestrzennej.
2. Doświadczenia związane z pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych na informatyzację zasobów geodezyjno-kartograficznych w powiatach.
3. Nowości oferowane przez firmy sektora geoinformacyjnego.

Podlaskie Forum GIS prezentuje bogate doświadczenie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i firm branżowych, które prowadzą systemy informacji przestrzennej, daje możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie tytułów i krótkich streszczeń referatów w terminie do 31 marca br., a w przypadku dużej liczby chętnych zastrzegają możliwość selekcji tematów.

Szczegóły wkrótce na www.psip.wrotapodlasia.pl

Marta Anchimiuk


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS