wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-10| Geodezja, Mapy, Teledetekcja, Przetargi

ARiMR zamawia ortofotomapy ze zdjęć satelitarnych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg na prowadzenie i optymalizację LPIS w zakresie opracowania ortofotomapy na podstawie scen satelitarnych.


ARiMR zamawia ortofotomapy ze zdjęć satelitarnych

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie cyfrowej ortofotomapy z przetworzenia panchromatycznych i wielospektralnych scen satelitarnych wraz z operatem technicznym na potrzeby kontroli metodą FOTO:
• cyfrowej ortofotomapy o rozdzielczości radiometrycznej 16 bitów na kanał,
• cyfrowej ortofotomapy o rozdzielczości radiometrycznej 8 bitów na kanał.

Cyfrowa ortofotomapa ma być opracowywana przez kolejne 3 lata (2016-18) w podziale na rozłączne obszary w ramach czterech odrębnych części zamówienia. Przy czym w ramach części 1-3 opracowana będzie jedynie ortofotomapa na potrzeby kontroli metodą FOTO, natomiast w ramach części 4 zamówienia opracowana będzie również ortofotomapa na potrzeby przeprowadzenia testu jakości QALPIS.

Łączna powierzchnia opracowania obejmuje 119 500 km kw., w tym każda z części 1-3 o pow. 28 375 km kw., a część 4 – 34 375 km kw.

O zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in. wykażą się zrealizowaniem w ciągu ostatnich trzech lat co najmniej dwóch usług, których przedmiotem było opracowanie cyfrowej ortofotomapy ze scen satelitarnych o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 tys. zł brutto, łącznej powierzchni tych opracowań nie mniejszej niż 20 tys. km kw. i w ramach każdej z tych usług przetworzono sceny satelitarne z co najmniej satelitów: WorldView, GeoEye lub Pleyades, QuickBird.

Oferty można składać do 21 marca br. Kryterium wyboru najlepszej z nich będzie cena (91%) i termin wykonania ortofotomapy 16-bitowej (9%). Wymagane wadia: dla części 1-3 po 4,5 tys. zł, dla części 4 – 5 tys. zł.

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających stanowiących nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do 3 razy sztuka rok 2011 (przetarg publiczny)- Fotokart 1 cz., Pryzmat 2ie cz., FotoGIS DMC 1 cz. rok 2015 (zamówienie z wolnej ręki) - Fotokart 1 cz., Pryzmat 2ie cz., FotoGIS DMC 1 cz. rok 2016 - ??? Może by tak dopuścić innych do możliwości składania ofert, bo jak położą na 99,87% budżetu to będzie wyglądało dziwnie :)
 1 
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS