Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
|2007-05-25| Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Software

Nowy sprzÄ™t drukujÄ…cy – Gestetner MP 2510 i MP 3010


ATA-INT. Ltd, wyÅ‚Ä…czny dystrybutor marki Gestetner w Polsce, poszerzyÅ‚a swojÄ… ofertÄ™ o dwa nowe urzÄ…dzenia – Gestetner MP 2510 i MP 3010. SÄ… to wielofunkcyjne rozwiÄ…zania dla biur, w których kwestiÄ… priorytetowÄ… jest bezpieczeÅ„stwo dokumentów. Chronione sÄ… nie tylko wydruki i pliki przechowywane na twardym dysku, ale również hasÅ‚a dostÄ™pów oraz dane adresowe.

MP 2510 i MP 3010 oferują funkcje kopiowania i drukowania z wydajnością odpowiednio 25 i 30 stron na minutę. Oba modele umożliwiają skanowanie i przesyłanie faksem dokumentów. Pozwalają uzyskać również dokumenty o rozdzielczości do 600 dpi przy wykorzystaniu różnego rodzaju nośników, do formatu A3 włącznie.
Każdy użytkownik urządzeń MP 2510 i MP 3010 w pełni kontroluje stan wydruków bezpośrednio ze swojego konta. Dzięki temu unika się przejęcia dokumentów przez osoby nieupoważnione, a ponadto nie trzeba zapamiętywać dodatkowych haseł i kodów.
Projektanci najnowszych kombajnów Gestetnera oddali do dyspozycji użytkowników sprzęt posiadający dodatkowe funkcje. Dokumenty poufne chronione są za pomocą funkcji wydruku bezpiecznego. Przechowuje się je na dysku wraz z ustawieniami wydruku, do momentu wprowadzenia hasła użytkownika z poziomu panelu urządzenia. MP 2510 i MP 3010 wyposażono również w opcje druku z zatrzymaniem. Na wzór wirtualnej skrzynki odbiorczej, kombajny gromadzą dane, pozwalając na uruchomienie druku kilku dokumentów równocześnie tylko w dogodnym momencie. Dzięki funkcji wydruku próbnego, można wyplotować jedną kopię dokumentu i dopiero po jej weryfikacji dodrukować pozostałe egzemplarze. Z kolei opcja wydruku zapisanego pozwala szybko drukować najczęściej używane dokumenty z poziomu urządzenia. Wszystkie wymienione opcje są dostępne za pośrednictwem sterownika RPCS.

Źródło: ATA-INT. LTD


«« powrót

UdostÄ™pnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

Å‚adowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
play thumbnail
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy zwiÄ…zane z geodezjÄ…, kartografiÄ…, katastrem, GIS-em, fotogrametriÄ… i teledetekcjÄ…, nawigacjÄ… satelitarnÄ… itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzÄ…cy:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
[email]
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS

RODO
polityka prywatności
mapa strony
kontakt
reklama