wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-09| Geodezja, Przetargi

Warszawa zamawia dokumentację geodezyjną

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji geodezyjnej, w tym uczytelnienie na odbitkach map zasadniczych granic działek ewidencyjnych oraz odcinków przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych.


Warszawa zamawia dokumentację geodezyjną

Zamówienie obejmuje uczytelnienie na odbitkach zasadniczych map m.st. Warszawy granic działek i obrębów geodezyjnych oraz odcinków przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych podlegających aportowi, będących własnością m.st. Warszawy, zlokalizowanych na terenach poszczególnych dzielnic oraz wybudowanych przez jednostki organizacyjne m.st. Warszawy (Zarząd Transportu Miejskiego, Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta i przez Zarząd Mienia m.st. Warszawy) na terenie dzielnic, a także podanie graficzne długości tych przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych w granicach poszczególnych działek wraz ze sporządzeniem tabelarycznego wykazu ww. informacji.

Przetarg podzielono na 11 części. Oferty zabezpieczone wadium od 100 zł do 2300 zł można składać do 21 marca. Kryteriami wyboru najkorzystniejszych ofert są cena (95%) oraz termin realizacji zamówienia (5%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
uczytelnienie na odbitkach zasadniczych map Super zdanie (odbitka), bardzo pasuje do tej perspektyw ogłoszonej przez GUGiK. W Warszawie widać już XXII wiek. Odbitka zawsze zostanie interoperacyjna jak ... zalewajka.
odpowiedz zgłoś
Wod - Kan Ciekawy przetarg w świetle tego, że w 2014 Warszawskie Wodociągi rozstrzygnęły przetarg na paszportyzację sieci wod-kan wraz z systemem GIS.Może trzeba się Ich zapytać?
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS