wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-04| Geodezja, Prawo, Kataster

Zapowiedź szkolenia o ustalaniu linii brzegowej

Lubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej zaprasza na kurs pt. „Ustalanie linii brzegowej”, które odbędzie się 23 lutego w Gorzowie Wielkopolskim.


Zapowiedź szkolenia o ustalaniu linii brzegowej <br />
fot. geoportal.gov.pl
fot. geoportal.gov.pl

Uczestnicy szkolenia zdobędą przekrojową wiedzę w zakresie całego procesu ustalania linii brzegu i rozgraniczania gruntów, które były pokryte wodami przed wybudowaniem urządzeń wodnych, począwszy od przygotowania dokumentacji, przez postępowanie administracyjne, po skutki prawne, jakie powoduje linia brzegu. Szkolenie ukierunkowane jest na geodezyjne aspekty postępowania, w tym przygotowanie projektu rozgraniczenia gruntów, jako szczególnego rodzaju mapy do celów prawnych, a zwłaszcza skutków jakie dokumentacja ta powoduje w ewidencji gruntów i budynków.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Kowalski, geodeta, główny specjalista ds. gospodarki nieruchomościami Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, autor publikacji „Gospodarka nieruchomościami pokrytymi powierzchniowymi wodami płynącymi”.

Koszt uczestnictwa w kursie to 400 zł. Zgłoszenia należy przesyłać do 19 lutego.

Więcej informacji

Źródło: LCESiS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Linia BRZEGOWA? ... a co to takiego? DROGO :(
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS