wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-04| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat proszowicki modernizuje EGiB

Wykonanie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków na terenie jednostek ewidencyjnych Koniusza, Pałecznica oraz Radziemice jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Starostwo w Proszowicach (woj. małopolskie).


Powiat proszowicki modernizuje EGiB

Zamówienie obejmuje:
• uzupełnienie dotychczasowej ewidencji gruntów o dane ewidencyjne budynków i lokali, a następnie wdrożenie komputerowych baz danych EGiB, przeliczenie powierzchni działek w układzie 2000 oraz rozliczenie użytków gruntowych w działkach ewidencyjnych i sporządzenie wykazu zmian gruntowych dla jednostek ewidencyjnych w obrębach: Biórków Mały, Biórków Wielki, Lelowice, Lelowice Kolonia, Pałecznica, Kaczowice;
• wyłożenia projektu operatu założenia ewidencji budynków zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz ze wszystkimi czynnościami wynikającymi z przepisów prawa;
• zintegrowanie bazy opisowej z bazą graficzną w systemie informatycznym.

Prace należy wykonać do 15 grudnia br. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 4,5 tys. zł można składać do 10 lutego. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty są cena (85%) oraz okres gwarancji (15%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Warunki Techniczne w dużej części skopiowano Może to nie jest całkowity plagiat, ale w dużej części tak (ok. 70%). Starostwo w Proszowicach nie zapłaciło autorowi, który wykonał takie zlecenie kilka lat temu dla ... innego Starostwa. W WT są archaiczne zapisy np. o sprawdzaniu danych programami A-SWDE, V-SWDE, gdy obecnie mamy inny model danych. Podobnie archaiczny jest arkusz danych dla budynków. Wstyd.
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS