Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-01-28| GIS, Mapy

Story Maps o wspinaczce skalnej najlepsze

Firma Esri Polska rozstrzygnęła konkurs na najlepsze Story Maps 2015. Z racji wysokiego poziomu nadesłanych prac organizatorzy zdecydowali się oprócz I, II i III miejsca przyznać również pięć wyróżnień.


Story Maps o wspinaczce skalnej najlepsze

Zadaniem uczestników konkursu było opracowanie Story Maps – mapy, która prezentuje dowolnie wybraną tematykę. Ocenie poddano nie tylko jej wygląd i załączone zdjęcia, lecz także treść opracowania. Wszystkie konkursowe prace należało opublikować na ArcGIS Online jako aplikację internetową za pomocą jednego z gotowych szablonów.

Laureaci konkursu:
• I miejsce – Robert Knapik „Kalymnos – wspinaczkowy raj”;
• II miejsce – Mateusz Zawadzki „Tajne organizacje harcerskie w Polsce w latach 1944-1956”;
• II miejsce – Marta Ociepa „Stopklatka”;
wyróżnienia:
• Katarzyna Kowalik „Rodzina w podróży”;
• Joanna Kostuch „Karkonosze w jeden dzień?”;
• Aneta Spóz „Turystyka oparta na smaku”;
• Joanna Węgrzyn „Zanieczyszczenie powietrza”;
• Martyna Puć „Korona Warszawy”.

Źródło: Esri Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS