wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-01-15| GIS, Mapy, Software

JakDojade 3.0: nowy wygląd i narzędzia

JakDojade – najpopularniejsza polska aplikacja do wyszukiwania połączeń komunikacji publicznej – dostępna jest już w wersji 3.0. To największa aktualizacja od czasu pierwszego wydania programu – twierdzi producent.


JakDojade 3.0: nowy wygląd i narzędzia

Większość układu aplikacji przemyślano na nowo, aby stworzyć bardziej spójną funkcjonalność, lepiej zintegrować się z mapą i uczynić interakcję z programem bardziej płynną. Dodatkowo dodano kilka nowości, m.in. rozbudowany widok przystanków z wyszukiwarką, prezentację aktualnego położenia pasażera na rozpoczętej już trasie i automatyczne zaznaczanie postępu jej pokonania. W planerze działa również wyszukiwanie głosowe – jeśli użytkownik nie ma czasu na pisanie, może wyszukać swoją trasę, podając jej parametry.

Zmiany czekają też użytkowników płatnej wersji premium: w tej samej cenie (niecałe 7 zł rocznie) dostają czytelniejszą i spójną nawigację, która działa również po zamknięciu aplikacji, w formie notyfikacji i na ekranie blokady. Działając w tle, aplikacja podpowiada, na którym przystanku wysiąść, ale także pozwala indywidualnie dostosowywać alarm wyjścia, odjazdu itp.

Dotychczasowe opinie użytkowników wersji 3.0, zamieszczane na Google Play, są w większości pozytywne. Nowe wydanie chwalone jest przede wszystkim za bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs. Nie brak jednak krytycznych głosów. Część użytkowników zwraca uwagę na nieczytelność niektórych elementów interfejsu, inni oceniają, że poprzednie wydania programu były lepsze.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS