wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-01-15| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat olkuski modernizuje EGiB

Starostwo w Olkuszu ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych: Milonki, Podchybie, Trzyciąż – jednostka ewidencyjna Trzyciąż.


Powiat olkuski modernizuje EGiB

Zamówienie podzielono na 4 etapy:
• I – sporządzenie dokumentacji projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych;
• II – wykonanie czynności związanych z gleboznawczą klasyfikacją gruntów;
• III – opracowanie projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków;
• IV – uczestnictwo w procesie wyłożenia projektu operatu opisowo-kartograficznego; uczestnictwo w rozpatrzeniu uwag zgłoszonych w trakcie wyłożenia projektu opisowo-kartograficznego; wykonanie prac geodezyjnych niezbędnych do wprowadzenia zmian w projekcie operatu opisowo-kartograficznego; zasilenie wynikami prac geodezyjnych, bazy danych ewidencji gruntów i budynków w systemie teleinformatycznym zamawiającego.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 28 listopada 2016 r. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 3 tys. zł można składać do 26 stycznia. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są cena (92%) oraz gwarancja (8%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
gwarancja Ciekawe czy kiedyś skończą z ta paranoją przyznawania pkt. za gwarancję. Ja zawsze daję 99 lat i jestem najlepszy, pozostaje więc tak samo cena jak przy 100 %
 1 
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS