wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-12-16| Teledetekcja, Edukacja

Wykup prenumeratę na 2016 r. i wygraj kalendarz

Dla prenumeratorów miesięcznika GEODETA przygotowaliśmy we współpracy z MGGP Aero konkurs, w którym do wygrania jest 15 pięknie wydanych, bogato ilustrowanych kalendarzy ściennych formatu A2 na rok 2016 pod tytułem „Polska na zdjęciach ukośnych”.


Wykup prenumeratę na 2016 r. i wygraj kalendarz

Tradycja wydawania kalendarzy przez Grupę MGGP sięga już 11 lat. W edycji na rok 2016 znalazły się wybrane lotnicze zdjęcia ukośne prezentujące zarówno polskie miasta (Białystok, Katowice, Kraków, Łódź, Sopot, Warszawę czy Wrocław), jak i tereny o wyjątkowej wartości przyrodniczej, takie jak Biebrzański czy Słowiński Park Narodowy. Wszystkie zdjęcia użyte w kalendarzu pochodzą z projektów realizowanych przez MGGP Aero.

Zdjęcia były wykonywane za pomocą zestawu kamer umieszczonych na pokładzie samolotu pod kątem 45 stopni w czterech podstawowych kierunkach (północ, południe, wschód, zachód). Na podstawie tak wykonanych zdjęć można określić wysokość, długość czy powierzchnię odwzorowanych obiektów. Od strony wizualnej zobrazowania prezentują naturalną perspektywę – dają większe wrażenie realizmu poprzez lepszą ekspozycję płaszczyzn pionowych, np. fasad budynków. Pozwalają na uzyskanie informacji, której klasyczne ortofotomapy nie ujawniają.

Kalendarze rozlosujemy wśród wszystkich tych, którzy już wykupili lub wykupią do 4 stycznia 2016 r. prenumeratę miesięcznika GEODETA na cały 2016 r.

Fundatorem nagród jest spółka MGGP Aero z Tarnowa, właściciel serwisu publikującego zdjęcia ukosne.pl oraz sklepu internetowego map2.pl.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
niby Bronek odpoczywa ale bul dópy jest cały czas:) Zapomnieliście o wielu innych osobach posiadających odmienne zdanie. Na szczęście miotła porządków już idzie i ciężko wam będzie będzie znaleźć pracę, w której szef nie rozlicza za efekty, a za projekty.
 6 
 3 
odpowiedz zgłoś
@Geodeta Jeśli jesteś prenumeratorem i nie chcesz przypadkiem wygrać kalendarza to po prostu napisz do redakcji Geoforum żeby nie brali Cię poduwagę w losowaniu i problem z głowy :) Pozdrawiam P.S. Jeśli mimo wszystko wylosujesz to możesz mi przekazać, chętnie wezmę :)
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
A czy będą w 2016 artykuły Pana Grzechnika, bez nich miesięcznik GEODETA to tylko ładny folder reklamowy
 7 
 3 
odpowiedz zgłoś
chętnie kupię, a ja chętnie nabędę drogą kupna taki fajny kalendarz, gdzie można go znaleźć?
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
Nie chcę oglądać znaczka MGGP cały rok Rzeczywiście inne firmy powinny też tak się reklamować, to fakt.
 7 
 3 
odpowiedz zgłoś
Geodeto! najprościej dać cynk "innej" firmie, żeby przygotowała kalendarze i przekazała Geoforum. Wtedy będzie więcej kalendarzy do rozlosowania.
 5 
 5 
odpowiedz zgłoś
Czy można kalendarz jednak innej firmy Nie przepadam za firma MGGP. Powody zostawię dla siebie. Nie wszędzie musi być MGGP.
 8 
 4 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS