wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-12-16| Geodezja, Mapy, Prawo, Kataster

Ankiety dotyczące zmian w geodezji: Kto miał szczęście w losowaniu?

Do wczoraj (15 grudnia) można było oceniać propozycje zmian w geodezji postulowane przez Mieczysława Sobola, Bogdana Grzechnika i Waldemara Izdebskiego. Wśród osób, które wzięły udział w ankiecie, rozlosowaliśmy 15 egzemplarzy książki Bogdana Grzechnika „Przepis na geodezję przyjazną gospodarce”.


Ankiety dotyczące zmian w geodezji: Kto miał szczęście w losowaniu?

W grudniowym wydaniu GEODETY publikujemy trzy artykuły, których autorzy prezentują konkretne postulaty naprawy geodezji. Aby umożliwić czytelnikom Geoforum.pl ocenę tych propozycji, przygotowaliśmy trzy ankiety, w których można było wypowiedzieć się za lub przeciw proponowanym postulatom.

Spośród tych, którzy wypełnili ankietę i podali swoje dane adresowe, wylosowaliśmy 15 osób. Otrzymają one książkę Bogdana Grzechnika „Przepis na geodezję przyjazną gospodarce”. Szczęście w losowaniu mięli:
Andrzej Bulak, Siedlce;
Mikołaj Chodkowski, Olsztyn;
Łukasz Czeczotka, Katowice;
Paweł Fliegel, Kobiór;
Tomasz Godlejewski, Koszalin;
Paweł Konkel, Redkowice;
Janina Peliksza-Tanan, Borkowo;
Krzysztof Pluta, Ostrzeszów;
Radosław Spiradek, Legnica;
Jakub Sroka, Radomsko;
Marcin Suchodolski, Tarnów;
Marcin Szczecina, Suwałki;
Wojciech Szcześniak, Zielona Góra;
Robert Świercz, Radoszyce;
Tomasz Tekień, Dzieżki.

Zwycięzcom gratulujemy. Książki wyślemy pocztą. Ci, którym się nie poszczęściło, publikację „Przepis na geodezję przyjazną gospodarce” Bogdana Grzechnika mogą nabyć w Księgarni Geoforum.pl.
Wyniki badania przedstawimy w styczniowym GEODECIE i na Geoforum.pl.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no a wyniki? czy wiadomo coś o wynikach ankiety? ile osób wypełniło? Dla mnie postulat nr 1 to jawność autorów prawa. gdyby była jawność to pozostałych postulatów nie musiałoby być:)
odpowiedz zgłoś
fajnie że macie 3 linki w jednym artykule - google to pewnie uzna za spam i nie pokaże nikomu tej książki :)
 2 
odpowiedz zgłoś
Szczęściarze :) .
 3 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS