wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-12-11| Geodezja, Mapy, Prawo, Edukacja, Kataster

"Przepis na geodezję" taniej jeszcze tylko do poniedziałku

Do najbliższego poniedziałku (14 grudnia) nowa książka Bogdana Grzechnika „Przepis na geodezję przyjazną gospodarce” jest dostępna w przedsprzedaży w niższej cenie 35 zł. Jest to doskonały praktyczny przewodnik dla wszystkich zajmujących się geodezją gospodarczą.


"Przepis na geodezję" taniej jeszcze tylko do poniedziałku

W miesięczniku GEODETA ukazało się już ponad dwadzieścia artykułów autorstwa Bogdana Grzechnika związanych z działalnością geodezyjną. Autor omawia w nich wiele problemów dotyczących geodezji gospodarczej. Na podstawie wieloletnich doświadczeń zawodowych zdobytych zarówno w administracji, jak i w produkcji pokazuje na konkretnych przykładach, jak rozwiązać problemy z zakresu geodezji i prawa, a także formułuje wnioski, które mogą i powinny udoskonalić nasze działania.

Dotychczas artykuły te trafiały tylko do Czytelników GEODETY, a poza tym były rozłożone czasie. Aby mogły dotrzeć do całego środowiska, Autor wspólnie z redakcją miesięcznika GEODETA postanowił wydać je w formie książkowej. Publikacja powinna znaleźć się na półce każdego geodety, który zajmuje się zagadnieniami prawnogeodezyjnymi.

Natomiast dla decydentów – posłów i senatorów w nowym Sejmie i Senacie, władz rządowych i samorządowych – książka stanowi gotową receptę na naprawę geodezji. Autor jest przekonany, że geodezja może znacznie udoskonalić swoją organizację, przepisy prawne i wszelkie procedury, aby zdecydowanie lepiej – szybciej i sprawniej – służyć wszystkim dziedzinom gospodarki, kultury, szkolnictwa i obronności.

– Naszą główną powinnością – pisze Bogdan Grzechnik – jest obsługa inwestorów i właścicieli nieruchomości. Musimy to robić bez zbędnej biurokracji, bo w przeciwnym razie stajemy się hamulcowymi inwestycji i wszelkich przekształceń własnościowych.

Do 14 grudnia „Przepis na geodezję przyjazną gospodarce” można nabyć w przedsprzedaży w Księgarni Geoforum.pl w niższej cenie 35,00 zł.
Od 15 grudnia książka – wydana w miękkiej oprawie i licząca 232 strony – będzie dostępna w sprzedaży w cenie 45,00 zł.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS