wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-11-25| GIS, Imprezy

Zaplanuj swoją karierę

Pod takim hasłem 18 listopada odbył się tegoroczny GIS Day w Poznaniu na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.


Zaplanuj swoją karierę <br />
fot. Tomasz Kurczaba
fot. Tomasz Kurczaba
Organizatorzy zaprosili przedstawicieli różnych firm i instytucji, którzy opowiadali o systemach informacji przestrzennej w swojej pracy, m.in. GIS Support, Kadex, Aquanet, Atrem, Neptis (Yanosik), EMAPA, HERE Maps. Nie zabrakło tzw. „małej sesji” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, oraz warsztatów, które cieszyły się największym zainteresowaniem, głównie wśród studentów. Odbyło się również kilka konkursów, których zwycięzcy wygrali cenne nagrody.

Sekcja Geoinformacji Studenckiego Koła Naukowego Geografów oraz Sekcja BioGIS Koła Naukowego Przyrodników – jako organizatorzy – serdecznie dziękują wszystkim prelegentom za udział oraz poświęcony czas. Już odliczamy dni do przyszłorocznego GIS Day w Poznaniu.

Milena Ciesielska, Sekcja Geoinformacji SKNG UAM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
:-) "zaplanuj swoją karierę", ci to już całkiem odlecieli z hasłem na gis day. oni tam też mają geodezję i kartografię? na wydziale nauk geograficznych i geologicznych? no to specjalistów tam mają pewnie wybitnych w dziedzinie geodezji.
 3 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS