wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-11-24| Geodezja, Mapy, Instytucje

GUGiK-owi los Muzeum Geodezji jest nieobojętny

Nie jest prawdą, że Główny Urząd Geodezji i Kartografii nie interesuje się trudną sytuacją opatowskiego Muzeum Geodezji i Kartografii – informuje rzecznik GUGiK-u.


GUGiK-owi los Muzeum Geodezji jest nieobojętny

Jakub Giza nawiązuje tym samym do apelu, o którym pisaliśmy wczoraj (23 listopada). Kielecki geodeta Jacek Kozieł wytknął w nim, że mimo wielu pism z prośbą o pomoc kierowanych przez kustosza Muzeum, GUGiK nie udzielił żadnej odpowiedzi.

Jak prostuje te informacje rzecznik Urzędu wyjaśnia, do GUGiK-u wpłynęło tylko jedno pismo w tej sprawie. W odpowiedzi na nie 20 listopada główny geodeta kraju wysłał do kustosza Mirosława Roszczypały pismo, w którym wskazał możliwe źródła dofinansowania opatowskiej placówki, m.in. z Regionalnego Programu Operacyjnego, PO Infrastruktura i Środowisko czy środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kazimierz Bujakowski zadeklarował ponadto chęć dalszej współpracy i wspierania działań Muzeum.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wyjaśnienia Dla wszystkich ciekawskich i tych zaciekawionych wyjaśnienia są na http://www.ptg-org.pl/index.php/topic,2075.msg1579 1.html#msg15791 Pozdrawiam wszystkich sympatyków i tych sceptycznie nastawionych. Jacek Kozieł
odpowiedz zgłoś
Ktoś tu kłamie "Kielecki geodeta Jacek Kozieł wytknął w nim, że mimo wielu pism z prośbą o pomoc kierowanych przez kustosza Muzeum, GUGiK nie udzielił żadnej odpowiedzi" a Pan rzecznik "do GUGiK-u wpłynęło tylko jedno pismo w tej sprawie"
 1 
odpowiedz zgłoś
@Kamil normalnie popłakałem się ze śmiechu :) :) :)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Muzeum zróbmy muzeum słomianych projektów GUGiK, a następnie wybierzmy ten najbardziej słomiany ze słomianych. Moim zdecydowanym kandydatem zawsze będzie tzw. "Konsolidacja warstw...." za ok. kilkanaście baniek.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
muzeum GGK sam się nadaje do muzeum jako wzorowy przykład betonu...:)
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS