wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-11-24| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt

Faro prezentuje skaner krótkiego zasięgu

Popularna rodzina naziemnych skanerów laserowych Faro Focus3D liczy już trzy instrumenty.


Faro prezentuje skaner krótkiego zasięgu

Nowością jest model X30. Jak wskazuje nazwa, skaner mierzy na dystansie do 30 metrów. Starsze instrumenty mają natomiast zasięg 130 (X130) oraz 330 metrów (X330).

W ocenie producenta nowy model sprawdzi się przede wszystkim w skanowaniu małych fasad, wnętrz budynków, miejsc wypadków oraz przestępstw, a także instalacji przemysłowych. Podobnie jak inne modele serii Focus3D, laser w wersji X30 spełnia I klasę bezpieczeństwa.

– Użyteczność i zwrot z inwestycji to kluczowe zalety skanera Focus3D X30 – zauważa Joe Arezone, wiceprezes i dyrektor zarządzający w firmie Faro na rynki Europy oraz Azji i Pacyfiku. – Ze swoimi funkcjami oraz ceną skrojonymi do pomiarów na krótkich dystansach jest to efektywne narzędzie dla klientów pracujących w wymagających warunkach ekonomicznych – dodaje.

Ile konkretnie będzie kosztować nowy skaner? Jak wyjaśnia przedstawiciel producenta na jednym z forów internetowych, dokładna cena zależy od wykupionej konfiguracji, ale z pewnością będzie znacząco niższa niż w przypadku modelu X330.

Aktualna oferta naziemnych skanerów laserowych u polskich dystrybutorów dostępna jest w bezpłatnym dodatku SKANOWANIE LASEROWE

Źródło: Faro, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS