wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-11-16| GNSS, Teledetekcja, Instytucje

400 propozycji na logo POLSA i żadna dobra

W konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA) na swoje logo wpłynęło blisko 400 propozycji. Komisja konkursowa uznała jednak, że żadna z prac nie spełnia jej wymogów estetycznych.


400 propozycji na logo POLSA i żadna dobra

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” dyrektor biura organizacyjnego POLSA Katarzyna Tylingo-Chmielewska wyjaśnia, że wiele prac konkursowych było na bardzo słabym poziomie, znalazły się nawet przypadki, gdy propozycje były kopiowane z internetu.

Z decyzją komisji nie zgadzają się uczestnicy konkursu, dlatego założyli na Facebooku profil, gdzie sami publikują swoje prace. „Nie możemy pozwalać biednym drzewom cierpieć za niezdecydowanie komisji konkursowych! Wydruki prac w tym konkursie pochłonęły przynajmniej połowę drzew z tegorocznych wycinek lasów amazońskich. Mówimy NIE takiemu postępowaniu! W ramach protestu, a także by udowodnić, że polscy projektanci tworzą nie tylko loga niespełniające wymogów estetycznych, dzielimy się swoimi pracami” – czytamy na stronie zatytułowanej „400 projektów niespełniających wymogów estetycznych na logo PAK”.

Co dalej z logiem POLSA? Na razie agencja zastanawia się nad dalszą formułą jego wyboru.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A może popatrzcie sobie na te odrzucone loga na FC (jest specjalna strona)i potem piszcie komentarze.
 1 
odpowiedz zgłoś
wybór wg mnie za dużo bab w komisji :) i to bab w pretensjach :) :)
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
czyżby korupcja? Widocznie znalazł się grafik z rodziny który wykona to logo za 50 000 zł :)
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS