wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-11-06| GIS, Imprezy

Zaproszenie na Krakowski GIS Day

„Człowiek – Środowisko – Ryzyko” to hasło tegorocznej krakowskiej edycji GIS Day, która odbędzie się 18 listopada 2015 r. Gospodarzem imprezy będzie Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej.


Zaproszenie na Krakowski GIS Day

Tematami przewodnimi wydarzenia będą: zarządzanie kryzysowe, człowiek w środowisku, a także bezpieczeństwo publiczne. Wspierając inicjatywę podjętą przez National Geographic Society oraz firmę Esri – popularyzacji systemów informacji geograficznej – organizatorzy przygotowali interesujące wystąpienia, warsztaty, gry oraz stoiska firm i kół naukowych. W Dniu GIS wezmą udział specjaliści z wielu dziedzin, którzy na co dzień wykorzystują systemy informacji geograficznej.

Organizatorami wydarzenia są krakowskie uczelnie: Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika Krakowska, oraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Patronat medialny nad Krakowskim Dniem GIS objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Więcej informacji

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS