wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-10-27| Geodezja, Teledetekcja, Firma

Prezes MGGP Aero w Polskim Radiu o ambitnych planach spółki

Gościem przedwczorajszej audycji „Ludzie gospodarki” (z 25 października) wyemitowanej na antenie Polskiego Radia 24 był prezes firmy MGGP Aero Jacek Siedlik.


Prezes MGGP Aero w Polskim Radiu o ambitnych planach spółki

W audycji opowiada m.in. o swojej karierze zawodowej, początkach spółki, jej najciekawszych i najbardziej prestiżowych zleceniach, wyzwaniach funkcjonowania na krajowym i europejskim rynku fotolotniczym czy polityce kadrowej. Sporo miejsca w wywiadzie poświęcono zdjęciom ukośnym. Jak podkreślił Jacek Siedlik, inwestycja w tę technologię pozwoliła na uzyskanie przewagi nad krajową konkurencją, która przespała popyt na te rozwiązania.

Prezes MGGP Aero zdradza ponadto plany firmy. Spółka przymierza m.in. do zakupu kolejnego samolotu (obecnie ma ich pięć, a do tego dwa wirnikowce), szykuje serwis Retromapy udostępniający archiwalne zdjęcia lotnicze, a także chce zbudować własne centrum badawczo-rozwojowe.

Jacek Siedlik ujawnia również, że firma zaangażowała się w poszukiwania słynnego „złotego pociągu”. O wynikach tych prac mamy się dowiedzieć już wkrótce.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS