wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-30| GNSS, Geodezja, GIS, Firma, Software

FieldGenius 8 jeszcze lepszy

Dzięki ścisłej współpracy polskiej firmy Art-Geo (dystrybutora sprzętu GNSS) oraz Microsurvey –kanadyjskiego producenta oprogramowania, popularny program polowy FieldGenius 8 do obsługi m.in. odbiorników satelitarnych doczekał się nowej odsłony.


FieldGenius 8 jeszcze lepszy

Nowa wersja (oznaczona roboczym numerem 8.0.150.xxx) zawiera kilka istotnych zmian. Przeprojektowano na przykład moduł do wcięć liniowych (tym samym pomiar punktów niedostępnych przy pomocy odbiornika GNSS stał się znacznie łatwiejszy), usprawniono pracę i wydajność programu zwłaszcza na nowych kontrolerach (np. Nautiz X4 i X8), znacznie usprawniono współpracę z nowymi instrumentami GNSS w zakresie obsługi elektronicznej libelli (np. w Ruide Nova R6), poprawiono również tłumaczenie programu na język polski.

W niedalekiej przyszłości FieldGenius będzie oferował wiele kolejnych funkcji, jak np. wsparcie dla dalmierzy laserowych przez Bluetooth. Już teraz można śmiało stwierdzić, że to jeden z najlepszych programów polowych do obsługi zestawów GNSS. Jednak prace nad dalszym rozwojem programu ciągle trwają. – Dokładamy wszelkich starań, aby FieldGenius był jeszcze bardziej użyteczny i przyjazny, zwłaszcza dla polskich użytkowników – mówi Artur Jarzyło z Art-Geo.

Aplikacja w nowej wersji jest już dostępna dla wszystkich klientów Art-Geo. Pozostali użytkownicy będą mogli ją pobrać ze strony producenta prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

Źródło: Art-Geo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no koment Przecież Field Genius robi sw dla każdego , jaka głupia reklama ze art coś tam poprawia field genius.... field genius jest w grupie Hexagonu gdzie Leica i Geomax
 1 
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS