wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-29| Geodezja

TPI partnerem konferencji o zarządzaniu drogami

W ramach wdrażania technologii skanowania mobilnego w drogownictwie TPI zostało partnerem konferencji „System ewidencji i zarządzania drogami wojewódzkimi Województwa Kujawsko-Pomorskiego” (Łysomice k. Torunia, 13-14 października br.).


TPI partnerem konferencji o zarządzaniu drogami <br />
fot. JP
fot. JP

Konferencja skierowana jest do zarządców dróg, służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ruchu drogowego i jednostek samorządu terytorialnego sprawujących nadzór nad infrastrukturą drogową. W programie wydarzenia znalazły się m.in. prezentacje dotyczące: korporacyjnego modelu prowadzenia ewidencji infrastruktury drogowej, monitorowania GPS pojazdów i rynku pomiarów 3D w Polsce.
Obok TPI konferencję wspierają m.in. firmy Dell oraz Oracle.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestrować można się do 5 października.

Przypominamy, że oficjalna Polska premiera najnowszego systemu skanowania mobilnego Topcon IP-S3 odbędzie się na XIV Szkole Pomiarów, odbywającej się w dniach 14-16 października br. w Wierchomli.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
bez przesady @tymek gdzie tu jest chwalenie się? Nie czepiaj się już. Wszystkie portale czy to informacyjne czy tematyczne dają newsy o potencjalnie ciekawych wydarzeniach. A ten ip-s3 gdzie widziałeś? Na zdjęciach chyba. Wyluzuj kolego.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
gełopląty widziałem Topcon IP-S3 już ze 2 albo nawet 3 razy... natomiast na konferencji globemy ma być prapremiera a na imprezie organizowanej przez ZDW i Geopolis premiera... rozumiem, że chcecie sprzedawać ale ile razy można odpalać korki od szampana przy pokazywaniu tego samego produktu? poza tym chwalić się konferencją, której nie jest się organizatorem... czy to nie jest passe?
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS