wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-29| GIS, Przetargi

Kto dostarczy bazę danych granic obszarów chronionych?

Ponad 200 tys. zł wyda Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego na sporządzenie bazy danych dotyczących parków krajobrazowych i obszarów chronionego krajobrazu.


Kto dostarczy bazę danych granic obszarów chronionych? <br />
Mazowiecki Park Krajobrazowy (fot. Wikipedia/Lysy)
Mazowiecki Park Krajobrazowy (fot. Wikipedia/Lysy)

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie bazy danych w formie opracowania zawierającego uaktualnione dane geoinformacyjne dotyczące granic Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dla potrzeb sporządzenia stosownych uchwał Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

W postępowaniu wpłynęło 5 ofert. Prace za 215 tys. zł brutto wykona Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID Warszawa. Pozostałe oferty złożyli: Multiconsult Warszawa (250 tys. zł), Gispro Szczecin (278 tys. zł), MGGP S.A. Tarnów (286 tys. zł) oraz Krameko Kraków (598 tys. zł). Początkowa szacunkowa wartość zamówienia wyniosła 300 tys. zł.
Termin realizacji zamówienia to 21 listopada 2016 r.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Baza danych granic Ciekawe czy w bazie danych granic znajdzie się charakterystyka powierzchni ograniczonych tymi granicami... To mogło by być dość odkrywcze - szczególnie w analizach typu GIS :-]
odpowiedz zgłoś
oo UNEPGRID się bierze już za takie chałturki? chyba dawno urzędy centralne szkoleń nie zlecały z inspire albo jakiegoś planowania.
odpowiedz zgłoś
Działki Kolejne pieniądze wyrzucone, ot tak sobie. REFERENCJA. "uaktualnione dane georeferencyjne"? :-) A gdzie jest aktualna EGIB? Gdzie usługi danych przestrzennych serwujące działki? Bez tej bazy nie ma bazy granic obszarów chronionych!!! I tyle. Róbcie tak dalej, a ida INSPIRE umrze ze wstydu.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS