wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-25| Geodezja, Przetargi

Gaz-System: sporo pracy przy inwentaryzacji map

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System SA ogłosił wart 414 tys. euro przetarg na aktualizację inwentaryzacji map zasadniczych.


Gaz-System: sporo pracy przy inwentaryzacji map

Zamówienie podzielono na 6 części, które swoim zakresem obejmują wykonanie prac na terenie działania oddziałów w: Gdańsku, Poznaniu, Rembelszczyźnie, Świerklanach, Tarnowie oraz Wrocławiu. W postępowaniu mogą uczestniczyć podmioty, które w ostatnich 3 latach zrealizowały minimum 2 zamówienia polegające na opracowaniu mapy zasadniczej infrastruktury sieciowej o wartości od 50 do 400 tys. zł (w zależności od części).

Oferty można składać do 29 października.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
uwaga Niektórzy popłyneli...na gazie.
 2 
odpowiedz zgłoś
Te same Są to te same obiekty wzięła to wtedy spora firma na O jak wszystkie i niestety ich nie zrobiła do dziś. Nic dziwnego jak proponowała podwykonawca za 1 km 400 zł i dodatkowo im nie zapłaciła.
 4 
odpowiedz zgłoś
a czym w ogóle jest przywołana "aktualizacja inwentaryzacji map zasadniczych"? od kiedy to inwentaryzacja podlega aktualizacji? przecież już sama inwentaryzacja jest poniekąd aktualizacją.
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
Pytanie Czy to nie są obiekty które już były opracowywane w 2014r? Czyżby zakończyły się porażką?
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS