wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-25| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Znamy program "Capturing Reality Forum"

W tym roku dwie ważne konferencje poświęcone skanowaniu laserowemu i modelowaniu 3D – SPAR Europe i Europejskie Forum LiDAR-owe (ELMF) – zostaną połączone w jedno wydarzenie pod nazwą Capturing Reality Forum (CRF). Właśnie poznaliśmy jego szczegółowy program.


Znamy program "Capturing Reality Forum"

Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Salzburgu. Jak zaznaczają organizatorzy, w trakcie zgłoszeń liderzy rynku skanowania laserowego i modelowania 3D przysłali aż 110 ciekawych propozycji referatów. Spośród nich wybrano 50 najlepszych, które zostaną przedstawione uczestnikom Forum. Co ważne, jest wśród nich jedna prezentacja z Polski: Piotr Gruchlik i Andrzej Kowalski z Głównego Instytutu Górnictwa opowiedzą o wykorzystaniu skanerów laserowych w ochronie budynków znajdujących się na terenach górniczych.

Tegoroczny program zapowiada się na najciekawszy w 15-letniej historii mojego zaangażowania w konferencje SPAR oraz ILMF/ELMF. Wiedza, która zostanie zaprezentowana, będzie trzymała poziom światowej klasy, a w trakcie referatów z pewnością poznamy nowe osiągnięcia oraz nieprezentowane nigdy wcześniej systemy – zachwala wydarzenie przewodniczący konferencji Alastair MacDonald.

Oprócz wystąpień w programie CRF przewidziano również warsztaty poświęcone wykorzystaniu najnowszych produktów z zakresu skanowania laserowego i modelowania 3D, a także ekspozycje firm działających w tej branży – swój udział w niej zapowiedziało już 40 przedsiębiorstw.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS