wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2015-09-23| Teledetekcja

Zaproszenie na warsztaty: UAS i teledetekcja w badaniach środowiska

Instytut Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu 25 września organizuje warsztaty pod hasłem „UAS and remote sensing in environmental research”.


Zaproszenie na warsztaty: UAS i teledetekcja w badaniach środowiska
Warsztaty odbędą na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu – Instytut Geodezji i Geoinformatyki, ul. Grunwaldzka 53, sala IIM, w godz. 11.00-16.30. Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania najnowszych trendów i rozwiązań w zastosowaniu bezzałogowych systemów fotolotniczych i teledetekcyjnych w badaniach stanu środowiska oraz wymiany doświadczeń i dyskusji. Sesje prowadzone będą w języku angielskim i polskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

W programie m.in.:
• bezzałogowe statki latające – nadzieje, ograniczenia i perspektywy;
• ocena przyrostu roślin energetycznych z wykorzystaniem bezzałogowych systemów latających (wstępne wyniki);
• detekcja pni drzew powalonych przez huragan w Tatrach w oparciu o wysokorozdzielcze zdjęcia lotnicze i analizę GEOBIA;
• ocena dokładności geodezyjnych pomiarów fotogrametrycznych w obszarze zurbanizowanym z wykorzystaniem bezzałogowych systemów latających;
• badania przydatności UAS w pozyskiwaniu danych o ukształtowaniu terenu na potrzeby ochrony przeciw zagrożeniom naturalnym.

Szczegółowy program warsztatów

Żródło: IGiG UPWr


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
kasa Jak dla mnie to skok na kase z RPO

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt