wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-17| GIS, Firma, Imprezy

Co w programie 17. Konferencji Globemy?

Znamy już program 17. Międzynarodowej Konferencji Globemy, która odbędzie się pod hasłem „Innowacyjne Rozwiązania Geoprzestrzenne” (Warszawa, 14-15 października).


Co w programie 17. Konferencji Globemy?
Wydarzenie będzie kolejną okazją do zdobycia wiedzy i zyskania szerszego spojrzenia na temat najnowszych rozwiązań IT dla branż sieciowych, telekomunikacji, oraz firm i organizacji, które działają na rozproszonym terenie.

Podczas wydarzenia m.in. firma TPI (oficjalny Partner Konferencji) zorganizuje prapremierowy pokaz systemu skaningu mobilnego Topcon IP-S3 oraz oprogramowania Orbit. Ze względu na bardzo wysoką precyzję mobilnego mapowania 3D technologia ta jest wykorzystywana między innymi do tworzenia Google StreetView.

Przed hotelem Novotel, w którym odbędzie się Konferencja, będzie można zobaczyć z bliska, a nawet przejechać się samochodem wyposażonym w urządzenie skanujące.W tym roku po raz pierwszy Konferencja odbywa się w październiku. Z tej okazji z organizatorzy zabiorą wszystkich uczestników na… Oktoberfest. Część nieoficjalna Konferencji obejmie między innymi kolację w warszawskiej restauracji Bierhalle, słynącej z własnego browaru i oczywiście doskonałego piwa. Sam posiłek będzie wstępem do wielu atrakcji w klimacie Oktoberfest, między innymi: opowieści piwowara, degustacji różnych gatunków piwa, muzyki bawarskiej na żywo, zwiedzania browaru, konkursu kapslowania butelek i wielu innych. W konkursach do wygrania oczywiście specjalne piwne prezenty.

Szczegółowy program

Źródło: Globema


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
drogi uczestniku ...zapytaj się o to jak Globema wdraża GIS oparty na Udig
odpowiedz zgłoś
no tak połowa wiadomości o wieczornym piwie:)
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS