wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-14| GIS, Imprezy

Zaproszenie na Geomarketing Forum

28 października w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji Geomarketing Forum, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy związane z wykorzystaniem informacji geoprzestrzennej w biznesie.


Zaproszenie na Geomarketing Forum

Stosowanie usług lokalizacyjnych zmienia sposób prowadzenia biznesu, przekładając się na jego ekspansję oraz wzrost przychodów osiąganych przez firmy. Aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje informacja geograficzna, trzeba być na bieżąco nie tylko z nowymi produktami i usługami, ale także mieć świadomość, w jaki sposób z nich korzystać, posiłkując się przykładami praktycznych wdrożeń, nawet konkurencyjnych.

Do posługiwania się rozwiązaniami klasy GIS w celu zwiększenia rentowności otwarcie przyznają się banki, galerie handlowe, sieci restauracji, przedsiębiorstwa energetyczne i deweloperzy. Ale to nie wszystko. Coraz częściej analizy geoprzestrzenne wykorzystują mikroprzedsiębiorcy oraz sektor MSP. Jak twierdzą dostawcy rozwiązań GIS, rynek w Polsce jest wciąż nienasycony, ale nie brak barier jego rozwoju związanych chociażby z poziomem świadomości klientów, a także ochroną danych.

Jak radzić sobie z tymi problemami, jak umiejętnie planować kampanie reklamowe i zarządzać działami sprzedaży dzięki informacjom geoprzestrzennym oraz jak optymalizować przychody nowych placówek i zarabiać na klientach – tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć podczas jedynej w Polsce konferencji poświęconej branży geomarketingowej.

W ramach Geomarketing Forum poruszone zostaną także kwestie niezwykle ważne z punktu widzenia instytucji publicznych związane z analizą danych geoprzestrzennych. Trend Location Intelligence jest coraz bardziej obecny w urzędach miejskich, centrach zarządzania kryzysowego, spółkach odpowiedzialnych za komunikację miejską czy urbanistykę. Przykład stanowi coraz bardziej rozwijająca się koncepcja smart city.

Patronat medialny nad tą konferencją objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: ASCG


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS