wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-10| Geodezja, GIS, Mapy, Instytucje, Imprezy

Śledź konferencję GUGiK-u na żywo

Dziś (10 września) o 10:30 w Warszawie rozpoczyna się dwudniowa konferencja podsumowująca projekty Geoportal 2, TERYT 3, ZSIN faza I oraz GBDOT. Transmisję wydarzenia można śledzić w serwisie YouTube.


Śledź konferencję GUGiK-u na żywo

Pierwszego dnia przewidziano wystąpienia głównego geodety kraju Kazimierza Bujakowskiego, jego zastępcy Jacka Jarząbka, a także kierowników poszczególnych projektów, którzy omówią założenia tych przedsięwzięć.

Drugiego dnia obrady rozpoczną się o godzinie 9:00. W ich trakcie poznamy nie tylko szczegóły tych czterech projektów GUGiK-u, ale także przykłady ich praktycznego wykorzystania, które zaprezentują m.in. przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej czy Lasów Państwowych.

Program konferencji
Transmisja

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Pożegnanie Piękne zakończenie zorganizował sobie Pan Kazimierz. Bardzo wystawne i z rozmachem na miarę wydanych milionów. Szkoda tylko, że zaproszeni ministrowie i posłowie go olali i nie przyszli. A co z obiecaną likwidacją licencji i wprowadzeniem ryczałtów? Pewnie kadencji zabraknie.
odpowiedz zgłoś
transmisja online transmisja jest na stronie http://www.gugik.gov.pl/informacje/aktualnosci/web /2015/transmisja-obrad
odpowiedz zgłoś
do Jack Strong Ja się stresuje tylko kiedy zabijam. Reszta to pryszcz, która może mnie co najwyżej irytować a nie stresować mój drogi Jack'u.
 1 
odpowiedz zgłoś
tak na chłopski rozum to przeciętny człowiek z tej propagandy wyniesie tyle ze juz połowa ludności Polski używa geoportalu. wyborny markieting
 2 
odpowiedz zgłoś
x Czy Pan Bujakowski we wstępie nie przesadził z liczbą użytkowników geoportalu? 19 mln? Dla porównania podam że tak popularny yanosik ma zaledwie 1 mln.
 1 
odpowiedz zgłoś
no cóż najciekawsza informacją jak dla mnie dotąd było to ile dzieci urodziło się podczas realizacji tego projektu. :):)
 5 
odpowiedz zgłoś
więcej spokoju zapraszam do nas, tu płynie wolniej. i nie woda a czas
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Jacku nie stresuj się, oglądamy i trzymamy kciuki. Na czerwonym guziku
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
do ble Zamiast pisac głupoty i czytac glupoty badz konsekwentny. Na to masz czas a na to zeby sie czegos o swiecie dowiedziec nie ???? Typowy hejt nic więcej.
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
Nie mam co robić tylko siedzę i oglądam, a podatki same się zapłacą.
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
już czekamy komputery gotowe
 1 
odpowiedz zgłoś
11 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS