wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-09| GIS, Firma

WIGeoGIS nowym członkiem PRCH

Firma WIGeoGIS została członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych. To największa w Polsce organizacja, która skupia firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.


WIGeoGIS nowym członkiem PRCH

PRCH jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 200 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych jest narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku. Stowarzyszenie zajmuje się m.in. wsparciem rozwoju firm działających na rynku nieruchomości handlowych, promocją pozytywnego wizerunku branży nieruchomości handlowych, prowadzeniem aktywnego dialogu z organizacjami mającymi wpływ na rozwój branży oraz wydawaniem i aktualizowaniem raportów.

Firma WIGeoGIS z początkiem sierpnia stała się oficjalnym członkiem PRCH jako usługodawca na rzecz branży centrów handlowych. WIGeoGIS specjalizuje się w dostarczaniu analityki oraz oprogramowania bazującego na systemach informacji geograficznej (GIS). Firma powstała w 1993 roku i jest jednym z europejskich liderów w zakresie geomarketingu oraz mapowych rozwiązań Spatial Business Intelligence. Specjaliści WIGeoGIS budują modele analityczne, a także projektują oprogramowanie geomarketingowe łączące dane przedsiębiorstw z danymi socjodemograficznymi na mapach cyfrowych, umożliwiające wykonywanie analiz geograficznych dla biznesu.

– Cieszymy się z dołączenia do PRCH, ponieważ widzimy ogromne możliwości współpracy po obu stronach. Będąc członkiem stowarzyszenia możemy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i pomóc jeszcze większej liczbie placówek handlowych efektywniej wykorzystać swój potencjał – mówi Jarek Giero z firmy WIGeoGIS.

Źródło: WIGeoGIS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
GUGiK tak mawia :)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
to proste konkurencja sprawia że spadają ceny i rośnie jakość.
odpowiedz zgłoś
hmm tylko czemu PRCH ma umowę z ESRI z czerwca br.? To kto tu będzie coś robił?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS