wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-04| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Instytucje, Imprezy

Ostatnie wolne miejsca na konferencję GUGiK-u

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji podsumowującej projekty Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii realizowane w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka powinny śpieszyć się z rezerwacją – zostały ostatnie wolne miejsca na to wydarzenie.


Ostatnie wolne miejsca na konferencję GUGiK-u

Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 września w Warszawie. W jego trakcie omówione zostaną efekty realizacji takich projektów, jak: „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych”, „Geoportal 2”, „TERYT 3 – Rozbudowa systemów do prowadzenia rejestrów adresowych” oraz „Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach – faza I”.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia oraz szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej spotkania

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do Jurka Spróbuj to nic nie kosztuje - jak się nie zmieścisz to dostaniesz info, jak się zmieścisz również dostaniesz. Ja zapisałem się w piątek i się udało.
odpowiedz zgłoś
czy są jeszcze miejsca? są jeszcze miejsca? Miało być kilka ostatnich. Nie wiem czy się zapisywać, formularz dostępny, a niby zamiast 100 piszą o 300. Czy jest ktoś z gugik, kto potwierdzi, że można się jeszcze zapisać?
odpowiedz zgłoś
oby nie było psl w przyszłym rządzie wtedy zobaczymy kogo co zżera.
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
do trolla Ale nienawiść zżera. A do tego te polityczne odniesienia w kazdym komentarzu. 300 osob u nas bedzie to 10 razy więcej niz u was na zjeździe ostatnim.
 6 
 2 
odpowiedz zgłoś
Mają zapisane w warunkach dotacji z EuroKołchozu prikaz na autoreklamę, to się i reklamują z kasy tegoż. (to nie boli) A że to wszystko pic-na-wodę-fotomontaż, domki patiomkinowskie, to już inna sprawa. Proponuję zapisać się na toto (tym z okolic) i rozwiesić baner treści ... ANTY! - ale będą jaja!
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
Propaganda sukcesu Tak, tak. Chyba większość połapała się w tej propagandzie sukcesu w wersji GUGiK. Ładna okładka, w środku NIC.
 2 
 8 
odpowiedz zgłoś
no zobaczcie konferencja za darmo z noclegiem i uroczystymi kolacjami i są wolne miejsca ? To jest dopiero ciekawostka. Ogłoście to na uczelniach na pewno kilku studentów przyjedzie. Może nawet uwierzą w prezentacje ?
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS