wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-09-02| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma

Zdjęcia ukośne i skaning laserowy w służbie obronności

Wczoraj (1 września) w Kielcach ruszył XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Prezentacja najnowszych technologii dedykowanych wojsku potrwa do 4 września, a bierze w niej udział m.in. tarnowska firma MGGP Aero.


Zdjęcia ukośne i skaning laserowy w służbie obronności

Jej stoisko mieści się w hali G-59. Pracownicy MGGP Aero prezentują tam potencjał informacyjny zdjęć ukośnych i lotniczego skaningu laserowego. Jak przekonują, wiarygodne i aktualne informacje o przestrzeni dają znacznie większe możliwości planowania akcji taktycznych czy zarządzania w sytuacjach kryzysowych. Dostęp do szczegółowych informacji o charakterystyce terenu, trzecim wymiarze działań, pozwala na szybsze i trafniejsze podejmowanie decyzji, co przekłada się na efektywność i bezpieczeństwo przebiegu operacji specjalnych i kryzysowych.

Wśród 550 wystawców z 30 krajów na MSPO odnajdziemy najpotężniejsze koncerny zbrojeniowe, jak Lockheed Martin, Thales, MBDA, Boeing, BAE Systems, Raytheon i General Dynamics, które prezentują swoje najlepsze produkty i nowości. Udział w Salonie Obronnym bierze aż 66 delegacji z 48 krajów świata – od USA i wszystkich krajów europejskich po Filipiny, Pakistan czy Malezję. MSPO ściągnęło do Targów Kielce krajowe i światowe media – na wystawie akredytowało się ponad 400 dziennikarzy niemal z całego świata.

Zainteresowanie tegorocznym MSPO podsyca fakt, że program modernizacji technicznej polskich sił zbrojnych na lata 2014-22 przewiduje zakupy broni i sprzętu za 130 mld zł. Bardzo liczna jest prezentacja śmigłowców. Wielkie zainteresowanie budzą więc: turecki ATAK, francuskie Tiger, Caracal i H145M oraz amerykańskie Apache i Black Hawk.

Źródło: MGGP Aero


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt