wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-01| Geodezja, Instytucje

Zastępca dyrektora IGiK ds. naukowych poszukiwany

Dyrektor Instytutu Geodezji i Kartografii w Warszawie ogłosił konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. naukowych.


Zastępca dyrektora IGiK ds. naukowych poszukiwany

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• posiadanie tytułu naukowego lub stopnia doktora habilitowanego w dyscyplinie odpowiedniej do profilu działalności Instytutu,
• posiadanie istotnego dorobku naukowego w dyscyplinie związanej z profilem działalności Instytutu, potwierdzonego publikacjami w renomowanych czasopismach krajowych i zagranicznych (ostatnie 5 lat),
• posiadanie doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu projektami ze źródeł krajowych i międzynarodowych (ostatnie 5 lat),
• posiadanie doświadczenia w zarządzaniu zespołami naukowo-badawczymi (min. 5 lat prowadzenia zakładu badawczego lub większej jednostki),
• aktywność w środowisku naukowym krajowym i zagranicznym w dyscyplinie odpowiedniej do profilu działalności Instytutu,
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych.

Termin składania zgłoszeń upływa dnia 30 września br.

Ostatnio funkcję zastępcy dyrektora ds. naukowych pełnił prof. Jan Andrzej Ciołkosz. Został powołany na to stanowisko 18 września 2008 r. i pełnił funkcję zastępcy do 22 maja br.

Źródło: IGiK, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ja proponuję na kandydata wszystkiech profesorów, niech se dorobią do pensyji.

dr hab.Janusz Bogusz widzę go na tym stanowisku, młody, ambitny i w temacie, a tak w ogóle dlaczego IGiK nie jest członkiem KCiKIS, chyba to jakieś niedopatrzenie.Za starego dyr. to wszyscy wiemy jak było, ale teraz nowy dyrektor nowe rozdanie.

trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie konkursu

dyskrecja? to nie dyskrecja, po prostu ani temat ani osoba nie sa godne komentarzy. Jedno powiem dyrektor instytutu ma jaja, a na początku na to nie wyglądało.

on~~ ?

do gps wymieniają, wymieniają, widzę, że na razie wiadomość sie nie rozeszła, co za dyskrecja.

może ktoś sie skusi, nowy dyrektor podobno jest ambitny, otwarty i da się z nim dogadać, tylko wymagania trochę wygórowane, no ale może i ten konkurs jest "szyty na miarę", jak wiekszość.

nie wymieniają, tylko dotychczasowy dyrektor odszedł na emeryturę, miał już swoje lata.

idzie nowe w maju nowy dyrektor naczelny, wymienia więc zarząd, taka kolej rzeczy.

9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS