wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-28| Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Instytucje, Imprezy

Ruszyły zapisy na konferencję GUGiK-u

Można się już zapisywać na konferencję podsumowującą projekty Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii realizowane w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.


Ruszyły zapisy na konferencję GUGiK-u

Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 września w Warszawie. W jego trakcie omówione zostaną efekty realizacji takich projektów, jak: „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych”, „Geoportal 2”, „TERYT 3 – Rozbudowa systemów do prowadzenia rejestrów adresowych” oraz „Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach – faza I”.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia oraz szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej spotkania.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
1234 to będzie festiwal powerpointa i propaganda sukcesu którego nie ma. W nadziei że teoretycznie "zamknięte" projekty pozwolą uratować przynajmniej niektóre stanowiska w GUGiK przy nowym rządzie.

Ciekakawe? Czy to będzie rozliczenie finansowe projektów, ocena ich trwałości, statystyczne wykorzystanie produktów, czy co? Czy tylko chodzi o wydatkowanie pozostałej kasy na wynagrodzenie dla centrum kongresowego? A może to ma być konkurencja dla Jachranki? Mało kogo stać ( "oszczędną"administrację powiatową i "ubogie" wykonawstwo) na cotygodniowe wycieczki do "serca" Polski. Ja w każdym bądź razie, nawet gdyby dopłacali, nie wybieram się do W-wy, w przeciwieństwie do Jachranki. Chociaż wolałbym do Wisły-Malinki, bo mam bliżej. Pozdrawiam. A odnośnie dobrych praktyk, to nieważne jak, ale co, z kim i za ile się publikuje. I zgadzam się z tezą "Dobrych praktyk...",że geodezja, KIIP, EGiB (ograniczona do działek i budynków) itp. lub czy jak to zwał, to nie koniec IIP, a zaledwie namiastka. Ważne aby pozostałym twórcom danych przestrzennych po prostu chciało się publikować dane. Ot co.

ecdl człowieku, to co to za geopotral krajowy? Tyle pieniędzy wydali i działki z arimr? To jest wytłumaczenie? A przecież GUGiK dostaje SWDE raz na miesiąc albo na 3 m-ce, standard z rozporządzenia, może spokojnie z tych działek robić publikację. Tylko pewnie nie było tego w projekcie.

Polecam ZSIN na obrębie Zawoja Szczegóły na: http://sucha24.pl/wydarzenia/zawoja/item/1999-wyko nawca-ewidencji-gruntow-prosi-o-wspolprace http://sucha24.pl/wydarzenia/zawoja/item/1999-wyko nawca-ewidencji-gruntow-prosi-o-wspolprace

Geodetagostynin Człowieku nie kompromituj sie. W Geoportalu masz poglądowe dane katastralne a nie dane z egib, z tego co pamiętam to nawet taki komunikat jest wyświetlany. to dane z ARiMRu bodajze, a nie z powiatowych ośrodków...

ZSiN Coś z zapowiedzi wydaje mi się, że lupy będą rozdawać, aby efekty projektu ZSIN zobaczyć:-)

Sczycimy się głównie zamierzeniami, planami i wydatkowaniem środków (główne temat prezentacji), a nie faktycznymi osiągnięciami. Np będą mówić o SDI, a gdzie to sdi działa? Z tego co pisał Pan Izdebski to raczej nigdzie. Zapowiada się ciekawe. W obecnej sytuacji nie dziwię się, że nagle taki popłoch w gugik;)

czy będzie przekaz na żywo ? Albańskie orły czekają.

czym się tu szczycić w 2005 roku robiłem podział na powiększenie nieruchomości sąsiedniej , nie ma go w 2006 roku na tej samej działce robiłem kolejny podział - rolny nie ma go nie wspominając tego który zrobiłem rok temu . Geoportal ma zaległości co najmniej 10 lat w uzupełnianiu baz o charakterze katastralnym . A oni świętują i konferencje propagandowe tworzą porażka

9 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt