wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-08-25| GIS, Mapy, Teledetekcja, Imprezy

Konferencja "Środowisko informacji": ruszyły zapisy

Od dziś (25 sierpnia) do 9 września trwają zapisy na II edycję konferencji „Środowisko informacji” – największego w Polsce spotkania specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem, gromadzeniem, przetwarzaniem i aktywnym udostępnianiem danych oraz informacji o środowisku i jego ochronie.


Konferencja "Środowisko informacji": ruszyły zapisy <br />
I edycja konfernecji, 2014 r. (fot. DC)
I edycja konfernecji, 2014 r. (fot. DC)

Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podczas 7 sesji tematycznych blisko 90 prelegentów przedstawi najciekawsze innowacyjne projekty i rozwiązania z zakresu wykorzystywania i przetwarzania danych przestrzennych, nowoczesnych technologii i monitoringu. Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Środowiska i Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, zaś partnerami merytorycznymi: Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy, Esri Polska, MGGP Aero oraz Multiconsult.

Rejestracja (za pomocą formularza elektronicznego) potrwa do 9 września lub do wyczerpania wolnych miejsc. Co ważne, pierwszy dzień konferencji będzie można śledzić również w internecie, na kanale YouTube firmy Esri Polska.

Szczegóły

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
mowa trawa "najciekawsze innowacyjne projekty i rozwiązania z zakresu..." zapomniano jeszcze o produktach projektów i usługach. Szkoda, że najciekawsze projekty nieinnowacyjne nie będą omawiane. A może to jest tak, że w dzisiejszych czasach nie ma miejsca dla projektów nieinnowacyjnych. Ale to by znaczyło, że innowacyjne to znaczy wszystkie projekty - oh wait!
odpowiedz zgłoś
@misieq Z informacji dostępnych na stronie Ministerstwa Środowiska wynika, że udział w konferencji jest bezpłatny. Dojazd oczywiście we własnym zakresie.
odpowiedz zgłoś
@ http://www.mos.gov.pl/kategoria/ 5915_rejestracja/ ,,Udział w konferencji jest bezpłatny"
odpowiedz zgłoś
koszt płatne to to? a jeśli to ile
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS