wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-24| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Kolejne zamówienie uzupełniające w ramach ZSIN

GUGiK udzielił zamówienia uzupełniającego na dostosowanie baz EGiB do wymagań ZSIN na terenie powiatu choszczeńskiego (woj. zachodniopomorskie).


Kolejne zamówienie uzupełniające w ramach ZSIN

Prace za blisko 90 tys. zł wykona firma OPEGIEKA Elbląg, która na terenie tego powiatu (oraz powiatów myśliborskiego i sławieńskiego) realizowała również zamówienie podstawowe o wartości 2,27 mln zł).

Dodajmy, że wcześniej dla tego samego przetargu (rozstrzygniętego w lipcu zeszłego roku) GUGiK udzielił zamówień uzupełniających dla powiatów:
• lubaczowskiego (wartość: 650 tys. zł, wykonawca: Geomiar Jarosław, Geores Rzeszów),
• białogardzkiego, świdwińskiego i szczecineckiego (150 tys. zł, OPGK Koszalin).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt