wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-24| GNSS, Geodezja, Sprzęt

Chińskie odbiorniki dla chińskiej sieci

70 odbiorników wraz z antenami na potrzeby chińskiej sieci stacji referencyjnych dostarczy firma ComNav z Szanghaju.


Chińskie odbiorniki dla chińskiej sieci

Spółka zrealizuje zamówienie jako podwykonawca China North Industries Corporation. (NORINCO). Na potrzeby chińskiego odpowiednika ASG-EUPOS ComNav dostarczy odbiorniki M300 Pro. To nowość w ofercie tego producenta, a światowa premiera instrumentu ma nastąpić na zbliżających się targach Intergeo (Stuttgart, 15-17 września).

Projekt budowy chińskiej sieci stacji referencyjnych wystartował we wrześniu ubiegłego roku. Pierwszy etap jego realizacji ma się zakończyć jeszcze w tym roku. Początkowo sieć będzie dostarczać korekty, które umożliwią wyznaczanie pozycji z metrową dokładnością. Dalsza rozbudowa, która ma trwać do roku 2018 i będzie wymagać budowy kilku tysięcy stacji referencyjnych, pozwoli prowadzić pomiary również z dokładnością decymetrową i centymetrową.

Źródło: ComNav, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt