wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-22| Geodezja, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Intergeo 2015 z naciskiem na UAV

Zeszłoroczne międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo były największą w krajach niemieckojęzycznych imprezą poświęconą bezzałogowcom. W tym roku (Stuttgart, 15-17 września) drony mają jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność na tych targach.


Intergeo 2015 z naciskiem na UAV <br />
fot. Hinte GmbH/Intergeo
fot. Hinte GmbH/Intergeo

Podczas ostatniej edycji imprezy, w październiku 2014 r. w Berlinie, Intergeo zgromadziło 70 firm związanych z bezzałogowcami – zarówno producentów sprzętu oraz oprogramowania, jak i usługodawców. W tym roku uzbierało się ich na tyle dużo, że zostaną zgrupowane w jednej hali (nr 8). W tym samym miejscu odbędzie się także interaerial SOLUTIONS Forum – cykl prezentacji najnowszych technologii z dziedziny UAV.

Co więcej, dzięki współpracy z UAV-DACH (największą w niemieckojęzycznym regionie organizacją zajmującą się technologiami UAV) organizatorzy planują zorganizować specjalną strefę lotów, gdzie przez czas trwania targów będą się odbywać pokazy różnych bezzałogowych systemów latających. Z szczegółowym programem tego wydarzenia można się zapoznać na stronie Intergeo. Temat bezzałogowców, w szczególności prawne aspekty ich wykorzystania, ma być obecny także na towarzyszącej targom konferencji Intergeo.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Owszem tak. Jeżeli będzie w tym jakaś wizja rozwoju/usprawnienia/dobrej kasy

teraz moda na UAV a za kilka lat na geodezję rodem ze smartphonów?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt