wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 2
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-20| Geodezja

GUGiK poszukuje specjalisty ds. kontroli

Główny Urząd Geodezji i Kartografii poszukuje kandydatów na stanowisko głównego specjalisty do spraw rozpatrywania skarg i przeprowadzania kontroli w Wydziale Nadzoru i Kontroli Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej.


GUGiK poszukuje specjalisty ds. kontroli

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.:
• przygotowywanie projektów rozstrzygnięć w sprawach o charakterze szczególnie złożonym pod względem prawnym i technicznym z zakresu geodezji i kartografii, w celu zapewnienia realizacji działań nadzorczych GGK,
• przygotowywanie projektów rozstrzygnięć w sprawach wymagających rozstrzygnięcia nadzorczego GGK w zakresie merytorycznym rozpatrywanej skargi, w celu zapewnienia prawidłowego rozstrzygania skarg w Urzędzie zgodnie z odpowiednimi przepisami z zakresu geodezji i kartografii.

Od kandydatów wymagane jest m.in.
• wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu geodezji i kartografii,
• 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w organach służby geodezyjnej i kartograficznej,
• posiadanie uprawnień zawodowych z zakresu 1 i 2.

Dokumenty można składać do 2 września.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt