wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-08-18| Geodezja, Prawo

Zdobądź Vademecum prawne geodety 2015

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, w którym do wygrania są 3 egzemplarze najnowszego wydania „Vademecum prawnego geodety”. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Gall.


Zdobądź Vademecum prawne geodety 2015
Aby mieć szansę na wygranie tej publikacji, wystarczy do 24 sierpnia poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania. Spośród osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi oraz podadzą swoje dane adresowe, wylosujemy trójkę zwycięzców. Ich lista zostanie ogłoszona na Geoforum.pl 25 sierpnia.

W stosunku do poprzednich edycji z lat 2002-14 Vademecum 2015 – opracowane przez Adriannę Sikorę-Fiutak i Olgierda Gracę – zostało zaktualizowane i uzupełnione o wszystkie zmiany tekstów aktów prawnych, które zostały opublikowane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich do końca stycznia 2015 r.

Pierwsza część publikacji zawiera wykaz aktów prawnych podzielony na kategorie. Korzystając z wykazu aktów prawnych, należy pamiętać o tym, że uzupełniają się one wzajemnie, nie mają więc charakteru zamkniętego. Akty ułożone są w ramach swoich kategorii w kolejności alfabetycznej, a dołączone do każdego tytułu aktualne dane pozwalają na odszukanie konkretnych informacji dotyczących zarówno tekstów aktów prawnych, jak i zmian do nich.

Druga część to obszerny zbiór ustaw i aktów wykonawczych z zakresu problemów ogólnie i bezpośrednio związanych z geodezją. Zawiera teksty wybranych przepisów prawnych, w tym wyciągi obejmujące kluczowe dla geodezji zagadnienia. Przy opracowaniu publikacji zostały wzięte pod uwagę pytania obowiązujące na egzaminach na uprawnienia geodezyjne opublikowane na internetowej stronie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.

Nowością jest klucz licencyjny wklejony na trzeciej stronie okładki. Po zalogowaniu na stronie internetowej wydawcy (Wydawnictwa Gall) i wpisaniu kodu klucza uzyskuje się dostęp do wersji elektronicznej aktów prawnych i załączników do nowych rozporządzeń zamieszczonych w książce oraz aktów prawnych, które ze względu na swoją objętość nie mogły zostać dołączone do publikacji.

Książka wydana w twardej oprawie liczy 1192 strony. Tych, którym się nie poszczęści w losowaniu, zapraszamy do nabycia publikacji w Księgarni Geoforum.pl.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt