wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
blog
|2015-08-17| Geodezja

Poznań i Kalisz: dużo ofert pracy w WIGiK

Wielkopolski Urząd Wojewódzki ogłosił nabór kandydatów na 8 stanowisk pracy w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej WUW w Poznaniu oraz w delegaturze w Kaliszu.


Poznań i Kalisz: dużo ofert pracy w WIGiK

WUW poszukuje:
inspektora do spraw geodezji, kartografii, katastru nieruchomości i państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (1 stanowisko pracy; miejsce pracy: Poznań) – wymagania podstawowe to m.in.: wykształcenia wyższe geodezyjne, uprawnienia zawodowe w zakresie 1 i 2;
inspektora do spraw kontroli (3 stanowiska pracy; miejsce pracy: Poznań) – wymagania podstawowe to m.in.: wykształcenie wyższe geodezyjne, uprawnienia zawodowe w zakresie 1 i 2;
inspektora do spraw kontroli (1 stanowisko pracy; miejsce pracy: Poznań) – wymagania podstawowe to m.in.: wykształcenie wyższe geodezyjne, uprawnienia zawodowe w zakresie 1 i 2;
inspektora do spraw kontroli (1 stanowisko pracy; miejsce pracy: Poznań) – wymagania podstawowe to m.in.: wykształcenie wyższe geodezyjne, uprawnienia zawodowe w zakresie 1 i 2;
specjalistę do spraw nadzoru geodezyjnego i kartograficznego (1 stanowisko pracy; miejsce pracy: Kalisz) – wymagania podstawowe to m.in.: wykształcenie średnie geodezyjne, uprawnienia zawodowe w zakresie 1 i 2ł;
inspektora do spraw nadzoru geodezyjnego i kartograficznego (1 stanowisko pracy; miejsce pracy: Kalisz) – wymagania podstawowe to m.in.: wykształcenie wyższe geodezyjne, uprawnienia zawodowe w zakresie 1 i 2.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto w przypadku wszystkich ofert to 3000 zł. Dokumenty można składać do 24 sierpnia.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: WUW w Poznaniu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Śmiech na sali To, że wykonawcy pracują za śmieciowe ceny to wiemy i wiemy dlaczego tak się dzieje,ale żeby Urząd Wojewódzki proponował 3000żl brutto specjalistom z doświadczeniem i uprawnieniami to nie mieści się w głowie.Wcale się nie zdziwię jak nikt się nie zgłosi Kochani, zacznijmy się wreszcie szanować,w administracji także!

~K Nie odwracaj kota ogonem! Wiesz dobrze, że tu nie chodzi o studia, tylko o to, że po urzędach tworzy się stanowiska dla ziomków jak widać nie najgorzej opłacane i nie wymagające żadnych kwalifikacji. Natomiast poza urzędami ludzie z kwalifikacjami, wykształceniem czy też doświadczeniem zawodowym bidują za najniższą krajową, albo siedzą na bezrobociu. Gdzie dziś poza stolycą istnieje stanowisko "kserografista" ? Jaką firmę/ urząd stać na zatrudnienie fachowca od naciskania na guzik? Taka funkcja istniała w czasach kiedy większość ludzi nie widziała kserografu na oczy, nie była obeznana z IT, a kserografy były obłożone przez Stany embargiem w wymianie z PRL'em. Nie wierzę, żeby w stołecznym urzędzie (zobligowanym do informatyzacji ustawą o IIP ) nie było urzędowej sieci i komputera ze skanerem i drukarką na każdym biurku. To co w końcu kseruje ten kserografista?

Trollu, jeśli ktoś nie skończył studiów, to nie ma prawa do pracy?

trzeba być spokojnym i opanowanym i nie używać dużej ilości wykrzykników. Czego sobie czytając twoje posty i tobie życzę.

Urząd miasta stołecznego: "Dla kserografistów przewidziano 4,083 etatów, co dało każdemu z nich po ok. 3580 zł " Kserografista !!!!!!!!!!!!!!!!! A jakież to studya trza odbyć, aby na guzik (start, copy, print etc.) nacisnąć????????????

3 brutto to ile na reke? 2130? żałosne

a gugik w projektach aktów pwanych w ocenie skutków regulacji zawsze pisze, że nie będą mieć negatywnego wpływu na finanse publiczne. To skąd potrzeba tych inspektorów? Nie wynika to z nowelizacji pgik wcale a wcale?

7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS