wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-08-11| Geodezja, Przetargi

Jeden chętny na konwersję baz danych w Tarnowie

Urząd Miasta Tarnowa rozstrzygnął przetarg, którego przedmiotem jest m.in. wykonanie konwersji baz danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.


Jeden chętny na konwersję baz danych w Tarnowie <br />
fot. Paweł Topolski (UM Tarnowa)
fot. Paweł Topolski (UM Tarnowa)
W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta. Prace za 350 tys. zł wykona konsorcjum firm w składzie: Luiza Karólkowska Usługi Geoinformatyczne LUK@R Kraków oraz Geomatyka-Kraków.

Zamówienie zostało podzielone na II etapy. Etap I obejmuje:
• konwersję podstawowych danych cyfrowych do struktur bazy danych zintegrowanego systemu informatycznego EWID 2007,
• uruchomienie portali internetowych umożliwiających dostęp do baz danych jednostkom wykonawstwa geodezyjnego oraz komornikom.
Etap II obejmuje:
• konwersję rozszerzonych danych cyfrowych do struktur bazy danych systemu EWID 2007,
• konwersję danych ewidencji mienia Skarbu Państwa, ewidencji mienia Gminy Miasta Tarnowa i Gminy Miasta na prawach powiatu oraz ewidencji wyłączeń gruntów z produkcji rolnej do struktur bazy danych systemu EWID 2007,
• integrację danych objętych konwersją ze źródłowych struktur baz danych i plików do struktur baz danych systemu EWID 2007,
• szkolenie pracowników.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
bjutiful Najbardziej zostały zrobione w bambuko te starostwa, które ostatnio wdrożyły i teraz jeszcze parę dodatkowych groszy na konwersje.
 1 
odpowiedz zgłoś
Oczy przecieram ze zdunienia. Wszyscy wiedzą o nieczystej grze i marnotrawionych publicznych pieniądzach (naszych pieniądzach) a nasza służby nic nie robią bo niby wszystko w porządku. Nasz kraj to raj dla cwaniaków i dlatego nic w nim nie działa jak należy. Parę dni suszy i leżymy - co z innymi zagrożeniami? Kiedy się obudzicie? Jak zmarnotrawione zostaną wszystkie unijne pieniądze i zostaniemy z powiększonym kredytem? Nawet Grecy potrafią lepiej bronić swojego interesu niż Polacy bo nie godzą się na wyprzedaż majątku krajowego. A może już Polska istnieje tylko teoretycznie i pozostało tylko grabić na grandę?
 1 
odpowiedz zgłoś
to mi przypomina konwersję jednego obrębu z wersji starej do nowej na Poznaniu za jakieś bajońskie sumy:) Wszystko ma krótkie rączki, wszystko.
odpowiedz zgłoś
I jeszcze my. My dziewczęta i chłopaki z Bierunia protestujemy, chcemy konwersję jak najszybciej. Kasy mamy dużo.
 1 
odpowiedz zgłoś
Wałcz pozdrawia Szczecinek
 1 
odpowiedz zgłoś
No właśnie. No koleżanko z Wałcza trzeba będzie jeszcze trochę dorzucić na modernizację nowo wprowadzonego systemu.
 1 
odpowiedz zgłoś
Brawo. Szczególnie te co niedawno przeszły na p. Jacka. Mały Tarnów, ciekawe ile wybuli taki Lublin czy Olsztyn. To jest konsekwencja tego, że kresek nie da się bez ręcznej pracy przenieść do nowych przepisów.
 1 
odpowiedz zgłoś
Mistrzostwo. Chłopaki jadą ostro po bandzie. Najlepsze to ostatnie wdrożenia i teraz jeszcze konwersja. I tylko te jedne jedynie słuszne oferty.
 1 
odpowiedz zgłoś
hahaha:) Panie Jacku, chapeau bas za zrobienie w bambuko powiaty. Serio.
 1 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS