wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-08-11| GNSS, GIS, Mapy

Powiat szczecinecki w komórce

„Szczecinek Cyfrowa Kraina – Mobilna Informacja Turystyczna” to oficjalna, bezpłatna aplikacja turystyczna na urządzenia mobilne. Jest to praktyczny przewodnik po powiecie szczecineckim, mający na celu jego promocję, wyeksponowanie walorów przyrodniczych regionu oraz zaprezentowanie atrakcji turystycznych.


Powiat szczecinecki w komórce

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, pozwala w intuicyjny sposób poznać najciekawsze atrakcje powiatu i zawiera pełną i aktualną bazę teleadresową (baza hotelarska, gastronomiczna, sportowa, rekreacyjna, kulturowa, wydarzenia, informacja turystyczna itp.). Informator aktualizowany jest on-line i wzbogacany o nowe informacje i treści. Z każdą aktualizacją treści użytkownik dostanie powiadomienie o możliwości pobrania najnowszych danych. Wszystkie obiekty z 30 kategorii są opisane, zawierają dane teleadresowe, zdjęcia oraz dokładną odległość od pozycji, w której aktualnie przebywa osoba, korzystająca z aplikacji.

Lokalizacje poszczególnych obiektów umieszczone są na dołączonej do nich mapie, a funkcja „prowadź do punktu” pozwala na przekierowanie do aplikacji nawigacyjnej oraz wyznaczenie dokładnej trasy do wybranego punktu. Dzięki funkcji planera zastosowanego w aplikacji, można stworzyć listę miejsc, które turysta chce odwiedzić. Dla miłośników wypraw kajakowych, rowerowych oraz pieszych przygotowana została kategoria, w której opisane są szlaki powiatu Szczecineckiego.

Aplikacja dostępna jest w sklepach App Store oraz Google Play. Wszystkie informacje oraz internetową wersję aplikacji można znaleźć na stronie www.cit.szczecinek.pl.

Źródło: SzLOT


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS