wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-08-07| GIS, Mapy, Software

Map&App - nowość do tworzenia aplikacji mobilnych i planerów turystycznych

Do tej pory stworzenie narzędzi typu planer podróży czy aplikacja mobilna wiązało się z koniecznością stworzenia rozbudowanej bazy danych geoinformacyjnych i zatrudnienia sztabu programistów, czyli jednym słowem dużym nakładem czasu, pracy i pieniędzy. Dzięki Map&App każdy może zbudować własną aplikację lub planer do publikacji na stronie WWW.


Map&App - nowość do tworzenia aplikacji mobilnych i planerów turystycznych

Map&App powstał z myślą o samorządach, parkach rozrywki, hotelach, agroturystykach oraz firmach eventowych, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę w sposób atrakcyjny, nowoczesny i przede wszystkim spersonalizowany. Umożliwiają to generator aplikacji mobilnych i kreator planerów turystycznych dostępne na portalu.

Na czym polega wyjątkowość usługi? Użytkownik może zarówno skorzystać z gotowej bazy ponad 12 tys. POI-ów (czyli najbardziej popularnych atrakcji turystycznych), jak i samodzielnie stworzyć taką bazę dla danej okolicy. Może również zamieścić informacje na temat obiektów, a na koniec w intuicyjny sposób wygenerować planer turystyczny z logotypem swojej firmy lub instytucji oraz dedykowaną aplikację mobilną.

Dzięki aplikacji mobilnej połączonej z planerem turysta lub klient będzie mógł zwiedzać region z telefonem w dłoni. To zdecydowana oszczędność czasu i pieniędzy z punktu widzenia twórcy oraz wygoda dla turysty lub klienta. Korzyści, które oferuje turystyczna aplikacja mobilna prezentuje krótka animacja.

Źródło: MAP&APP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bańka Czyżby kolejna wydmuszka POIG? Skończy się finansowanie, balon zwiotczeje..
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS