wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-05-02| GIS, Firma

Autodesk nagrodził najlepszych partnerów


Podczas dorocznego spotkania partnerów, jakie miało miejsce 30 kwietnia br., firma Autodesk wyróżniła przedsiębiorstwa, które osiągnęły najlepsze wyniki w roku 2006.

Nagrody otrzymali:
• PROCAD S.A. - za największą sprzedaż rozwiązań Autodesk oraz za najwyższą sprzedaż produktów mechanicznych
• AEC Design - za największy wzrost w sprzedaży produktów wertykalnych
• Aplikom Sp. z o.o. - za największą sprzedaż rozwiązań Autodesk do zarządzania infrastrukturą
• AEC Design - za najwyższą sprzedaż rozwiązań Autodesk dla architektury i budownictwa
• Mat Usługi Informatyczne s.j. - za największy wzrost sprzedaży subskrypcji Autodesk.

Gratulując zwycięzcom, Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce, powiedział: „Doceniamy wkład i rolę naszych partnerów w zapewnienie klientom Autodesk w Polsce jak najwyższej jakości obsługi. Cieszy nas, że firmy partnerskie stale inwestują w rozwój kompetencji oraz poszerzanie zakresu i stałe podnoszenie poziomu usług świadczonych na rzecz klientów”.

Konferencja była również okazją do podsumowań oraz przedstawienia planów. W ostatnich kilku latach Autodesk notuje bardzo dynamiczny wzrost sprzedaży. W roku finansowym 2006 globalne przychody osiągnęły wartość 1,84 mld dolarów (prawie dwa razy więcej niż trzy lata wcześniej). Istotny wpływ na to mają bardzo dobre wyniki w gospodarkach rozwijających się (region, do którego należy również Polska), program subskrypcji oraz rosnąca popularność rozwiązań do modelowania trójwymiarowego.
„Rozwiązania do projektowania trójwymiarowego, w tym Autodesk Inventor dla przemysłu, Autodesk Revit dla architektury i budownictwa oraz AutoCAD Civil 3D dla inżynierii lądowej, pozwalają klientom osiągnąć wyższą wydajność przy jednoczesnym podnoszeniu jakości. W istotny sposób wpływają na zwiększenie innowacyjności. Ogromnie cieszy nas, że rozwiązania te cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich klientów” – powiedział W. Jędrzejczak.

Źródło: Autodesk


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS