wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-08-03| Geodezja, GIS, Mapy, Instytucje, Imprezy, Kataster

We wrześniu GUGiK podsumuje swoje projekty

W dniach 10-11 września w Warszawie Główny Urząd Geodezji i Kartografii organizuje konferencję, na której podsumuje kończone właśnie projekty z unijnej perspektywy 2007-13.


We wrześniu GUGiK podsumuje swoje projekty

Na spotkaniu umówione zostaną projekty: „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych”, „Geoportal 2”, „TERYT 3 – Rozbudowa systemów do prowadzenia rejestrów adresowych” oraz „Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach – faza I”. Wszystkie te przedsięwzięcia realizowane były w ramach 7. osi Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Wkrótce na stronie internetowej GUGiK-u zostanie opublikowana zakładka zawierająca formularz rejestracyjny dla osób zgłaszających chęć udziału w konferencji oraz inne istotne informacje dotyczące tego wydarzenia.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Czy będzie Ewuś Kopacz? nie no takie sukcesy, że Ewa przyklei się do nich niczym rzep do kundlowego ogona. Dworzanie typu pisowski freelancer Misiu Kamiński będą przyklaskiwać i szeptać jak to wspaniale itd.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
@rzecznik prasowy Nic dodać, nic ująć :)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Urząd podsumuje też efekty zeszłorocznej nowelizacji prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz tegorocznej nowelizacji nowelizacji oraz zamierzenia dotyczące następnych nowelizacji nowelizacji nowelizacji. Przedstawione zostaną wybitnie pozytywne recenzje dotyczące skutków działalności legislacyjnej poparte entuzjastycznymi opiniami środowiska geodezyjnego (urzędników GUGiK, WINGIKów i władz SGP). Dla autorów sukcesu przewidziane są dyplomy, nagrody pieniężne oraz awanse na wyższe stopnie urzędnicze.
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
Zgadzam się! żaden nie zrobił tyle bajzlu, nie "rozdał" tyle kasy informatykom i nie zrobił z gugiku agencji outsourcingowej.
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
brawo brawo żaden główny geodeta tyle nie zrobił co ten obecny. Brawo Panie Kazimierzu!
 4 
 4 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS