wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-29| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Instytucje

IBL poszukuje specjalistów

W związku z realizacją projektu „Teledetekcyjne określanie biomasy drzewnej i zasobów węgla w lasach” Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym ogłosił nabór kandydatów na pięć stanowisk pracy w Zakładzie Zarządzania Zasobami Leśnymi IBL.


IBL poszukuje specjalistów

Do zadań specjalisty ds. pozyskania i analizy danych skanowania laserowego (2 stanowiska pracy) należy m.in.: edycja i przetwarzania danych lotniczego i naziemnego skanowania laserowego, wykonywanie zaawansowanych analiz przestrzennych z wykorzystaniem danych skanowania laserowego oraz pozyskiwanie danych naziemnego skanowania laserowego i zdjęć hemisferycznych w terenie.

Zakres obowiązków należących do specjalisty ds. teledetekcji obejmuje m.in. przetwarzanie i analizę danych hiperspektralnych, zbieranie w terenie i kameralne przetwarzanie danych referencyjnych pozyskanych spektrometrem oraz wykonywanie zaawansowanych przetworzeń zobrazowań teledetekcyjnych.

IBL poszukuje ponadto dwóch programistów. Do ich zadań należeć będzie m.in. przygotowanie narzędzi do automatyzacji procesu przetwarzania danych naziemnego skanowania laserowego oraz obrazów cyfrowych.

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe i biegła znajomość języka angielskiego. Dokumenty można składać do 10 sierpnia.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: IBL


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
NCBIR szasta pieniędzmi dla swoich wybrańców - nie trzeba wygrywać najniższą ceną - wystarczą znajomości.
odpowiedz zgłoś
Inny projekt Do Nick, jakieś dwa tygodnie temu te ogłoszenia były na stronie IBL. Więc wcześniej była rekrutacja do LIFE, potem nieudana na te stanowiska i teraz powtórzona
odpowiedz zgłoś
IBL Sp. z o.o? rośnie kolejna państwowa firma? jeszcze trochę a będą konkurować na dotaccje z ministerstwa i innych źródełek...
 2 
odpowiedz zgłoś
To inny projekt poprzednie oferty pracy były do LIFE , a to jest jakiś inny projekt
odpowiedz zgłoś
Przetarg w tym przypadku sądzę, że wykonawca nie został wyłoniony w przetargu ;)
odpowiedz zgłoś
specjaliści czyli startując do przetargu nie mieli "specjalistów",a przetarg wygrali?
odpowiedz zgłoś
IBL hm...to znaczy, że w pierwszym terminie naboru nie udało się wyłonić specjalistów?
odpowiedz zgłoś
IBL Szkoda, że nie podają jakie wynagrodzenie....
odpowiedz zgłoś
8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS