wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-28| GIS, Mapy

Na Woodstock w czterech językach i trzech wymiarach

Z myślą o zagranicznych gościach festiwalu pod Kostrzynem nad Odrą firma Esri Polska – oficjalny partner wydarzenia – przygotowała interaktywne mapy Przystanku Woodstock w języku polskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Dodatkowo w trakcie trwania festiwalu mapy zostaną wzbogacone o bardzo dokładne zdjęcia lotnicze terenu, na którym odbywa się ta impreza.


Na Woodstock w czterech językach i trzech wymiarach

Woodstock to największy festiwal muzyczny w tej części Europy. Fanów przyciąga bogaty program artystyczny i stale rosnąca liczba zagranicznych zespołów, ale także niesamowity klimat wolności i zabawy, który przyświecał pamiętnemu Woodstockowi z 1969 roku. Aby ułatwić zagranicznym gościom poruszanie się po festiwalu i pozwolić im w pełni cieszyć się muzyką i atmosferą tego miejsca, w obcojęzycznych wersjach map zawarte są wszystkie praktyczne informacje, w tym m.in. lokalizacja sceny czy pola namiotowego.

Dodatkowym udogodnieniem dla uczestników oraz służb ratunkowych i porządkowych będzie bardzo aktualna mapa festiwalu wzbogacona o zdjęcia lotnicze wykonane przez MGGP Aero. Tak dokładne odwzorowanie terenu pomoże przede wszystkim ekipom dbającym o bezpieczeństwo w trakcie trwania wydarzenia. Każdy szczegół widoczny na mapie pozwoli na skuteczniejszą komunikację między służbami, które będą wykorzystywały aplikacje mapowe do błyskawicznego porozumiewania się między sobą. W tym roku ze specjalnych aplikacji będą korzystały nie tylko policja, straż pożarna i pogotowie, ale także służby leśne, które będą monitorowały stan okolicznych lasów i informowały o zagrożeniach np. w razie wystąpienia pożarów. Specjalistyczne mapy zostały podzielone także na sektory, które ułatwiają komunikację przy użyciu krótkofalówek.

W tym roku ciekawostką jest także trójwymiarowa mapa festiwalu z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami, takimi jak sceny, punkty gastronomiczne i pola namiotowe. Trójwymiarowy model daje jeszcze lepsze wyobrażenie o rozmieszczeniu wszystkich obiektów na Przystanku Woodstock.

Galeria wszystkich map dostępnych dla użytkowników

Źródło: Esri Polska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wygląda jak minecraft
odpowiedz zgłoś
Wszystko fajnie ale niektóre budynki na mapie 3d lewitują ;) Chociaż towarzystwo chyba też będzie fruwało w powietrzu ;)
 1 
odpowiedz zgłoś
WOODSTOCK Zadanie specjalne Odc. 85 (2014/2015) - Niewyjaśnione zgony na Przystanku Woodstock http://telewizjarepublika.pl/Zadanie-specjalne-odc -85-20142015-niewyjasnione-zgony-na-przystanku-woo dstock,video,1823.html#.VbdvCflskT- Zadanie specjalne Odc. 86 (2014/2015) - Przystanek Woodstock bez cenzury http://telewizjarepublika.pl/Zadanie-specjalne-odc -86-20142015-przystanek-woodstock-bez-cenzury,vide o,1824.html#.Vbd1bPlskT9
 7 
 4 
odpowiedz zgłoś
"róbta co chceta": to wielkie wydarzenie, to chyba się nazywa przystanek łudstok, a nie tylko łudstok.
 6 
 5 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS