wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-13| Teledetekcja, Przetargi

Kto opracuje ortofotomapę dla Lasów Państwowych?

Ponad 1,8 mln zł zapłaci Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych za wykonanie zdjęć fotogrametrycznych oraz ortofotomap dla wybranych nadleśnictw.


Kto opracuje ortofotomapę dla Lasów Państwowych? <br />
fot. JK
fot. JK

Prace podzielono na trzy części. Zdjęcia należy wykonać do 31 sierpnia br. w zakresie 4 kanałów: pasma widzialnego (RGB) oraz bliskiej podczerwieni (NIR). Terenowa wielkość piksela nie może być większa niż 25 cm. Produkty końcowe (m.in. ortofotomapę, ortoobrazy, numeryczny model terenu) należy przekazać zamawiającemu do 15 września br.

Prace należy wykonać dla obszaru:
? część 1 ? 18 nadleśnictw podlegających Regionalnym Dyrekcjom Lasów Państwowych w Białymstoku, Olsztynie, Szczecinie, Szczecinku i Gdańsku o łącznej powierzchni 14,265 tys. km kw.,
? część 2 ? 20 nadleśnictw podlegających RDLP w Katowicach, Krakowie, Krośnie, Łodzi i Warszawie o łącznej powierzchni 18,037tys. km kw.,
? część 3 ? 12 nadleśnictw podlegających RDLP w Poznaniu, Wrocławiu i Zielonej Górze o łącznej powierzchni 11,437 tys. km kw.

Prace wykonają:
? część 1 ? Gispro Szczecin, OPEGIEKA Elbląg ? wartość oferty: 597 tys. zł brutto;
? część 2 ? OPGK Rzeszów, Georeal Pilzno (Czechy), OPGK Geomap Zielona Góra ? 742 tys. zł;
? część 3 ? Fotokart Szczecin, FotoGIS DMC Piotrków Trybunalski, GeoFly Magdeburg (Niemcy), Primis Brno (Czechy) ? 464 tys. zł.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS