wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-03| Geodezja, Prawo

Wygraj Vademecum prawne

Jeszcze tylko do końca tygodnia (5 lipca) można wziąć udział w szybkim konkursie z zakresu prawa. Wśród jego uczestników rozlosujemy 3 egzemplarze najnowszego wydania „Vademecum prawnego geodety”. Fundatorem książek jest Wydawnictwo Gall.


Wygraj Vademecum prawne

Spośród osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi oraz podadzą swoje dane adresowe, wylosujemy trójkę zwycięzców. Ich lista zostanie ogłoszona na Geoforum.pl 6 lipca.

W stosunku do poprzednich edycji z lat 2002-14 Vademecum 2015 – opracowane przez Adriannę Sikorę-Fiutak i Olgierda Gracę – zostało zaktualizowane i uzupełnione o wszystkie zmiany tekstów aktów prawnych, które zostały opublikowane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich do końca stycznia 2015 r.

Pierwsza część publikacji zawiera wykaz aktów prawnych podzielony na kategorie. Korzystając z wykazu aktów prawnych, należy pamiętać o tym, że uzupełniają się one wzajemnie, nie mają więc charakteru zamkniętego. Akty ułożone są w ramach swoich kategorii w kolejności alfabetycznej, a dołączone do każdego tytułu aktualne dane pozwalają na odszukanie konkretnych informacji dotyczących zarówno tekstów aktów prawnych, jak i zmian do nich.

Druga część to obszerny zbiór ustaw i aktów wykonawczych z zakresu problemów ogólnie i bezpośrednio związanych z geodezją. Zawiera teksty wybranych przepisów prawnych, w tym wyciągi obejmujące kluczowe dla geodezji zagadnienia. Przy opracowaniu publikacji zostały wzięte pod uwagę pytania obowiązujące na egzaminach na uprawnienia geodezyjne opublikowane na internetowej stronie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.

Nowością jest klucz licencyjny wklejony na trzeciej stronie okładki. Po zalogowaniu na stronie internetowej wydawcy (Wydawnictwa Gall) i wpisaniu kodu klucza uzyskuje się dostęp do wersji elektronicznej aktów prawnych i załączników do nowych rozporządzeń zamieszczonych w książce oraz aktów prawnych, które ze względu na swoją objętość nie mogły zostać dołączone do publikacji.

Książka wydana w twardej oprawie liczy 1192 strony. Tych, którym się nie poszczęści w losowaniu, zapraszamy do nabycia publikacji w Księgarni Geoforum.pl.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS