wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-03| Geodezja, Instytucje

Mazowiecki WODGiK zatrudni inspektora

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko inspektora w Departamencie Geodezji i Kartografii Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.


Mazowiecki WODGiK zatrudni inspektora
Do głównych obowiązków inspektora będzie należało:
1. Prowadzenie wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz weryfikacja opracowań przyjmowanych do zasobu (w tym m.in. przyjmowanie i ewidencjonowanie materiałów będących rezultatem prac geodezyjnych i kartograficznych oraz urządzeniowo-rolnych, obsługa punktu udostępniania map oraz danych cyfrowych stanowiących zasób oraz prowadzenie rozliczeń z tytułu ich udostępniania, wyłączanie z zasobu danych, które utraciły przydatność użytkową oraz przekazywanie ich do archiwów, udział w kontrolach i odbiorach zleconych do realizacji prac).
2. Udostępnianie materiałów wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (wydawanie licencji i Dokumentu Obliczenia Opłaty) oraz udzielanie informacji o możliwościach wykorzystania materiałów zgromadzonych w zasobie.
3. Tworzenie, w uzgodnieniu z Głównym Geodetą Kraju, oraz prowadzenie i udostępnianie Bazy Danych Obiektów Topograficznych oraz standardowych opracowań kartograficznych w skali 1:10 000, o których mowa w art. 4 ust. 1e pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.

Wymagania od kandydatów to m.in.:
• wykształcenie wyższe z obszaru geodezji, kartografii lub geoinformacji,
• 3-letni staż pracy,
• udokumentowane doświadczenie pracy w komórce zajmującej się sprawami z zakresu geodezji lub informacji przestrzennej oraz udokumentowane doświadczenie w wykonywaniu lub kontroli lub zarządzaniu bazami danych przestrzennych bądź redagowaniu map,
• udokumentowana praktyczna znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej (m.in. systemów informacji przestrzennej – SIP lub systemów informacji o terenie – SIT lub systemów informacji geograficznej – GIS).

Przewidywana kwota wynagrodzenia brutto: 4200-4800 zł.

Dokumenty można składać do 15 lipca br.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS